"> مراقب کلاهبرداری های موبایلی باشید (طنز)

پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

مراقب کلاهبرداری های موبایلی باشید (طنز)

مجموعه : مطالب طنز
مراقب کلاهبرداری های موبایلی باشید (طنز)

شما در خیابان دماوند زندگی می کنید. این یک پیامک اصل است. برای اطمینان اگر اطلاعات شما درست است، کلمه OK را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

اپراتورهای تلفن همراه این روزها در رقابت های عجیب و غریبی دست به جذب مشتری می زنند که اغلب به نفع خودشان تمام می شود نه مشترک مورد نظر!

توجه: بخش های سیاه شده، ارسال پیام از طرف مشترک مورد نظر است.

پیامک اپراتور: شما برنده یکدستگاه پورشه شده اید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی کلمه YES را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

YES

پیامک اپراتور: مراقب کلاهبرداری های موبایلی باشید. شما در خیابان دماوند زندگی می کنید. این یک پیامک اصل است. برای اطمینان اگر اطلاعات شما درست است، کلمه OK را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

OK

پیامک اپراتور: شما در قرعه کشی بزرگ یک دستگاه پورشه، مدل «پراید ۲۰۱۳» شرکت کرده اید و نامتان در لیست نهایی قرعه کشی قرار گرفته است. تبریک می گوییم. اگر خواهان دریافت ماشین و کسب اطلاعات تکمیلی هستید، عدد ۲۵ را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

۲۵

پیامک اپراتور: آیا می دانید با همین پیامک هم می شود قبض موبایل را پرداخت کرد؟ امیدواریم شما برنده قرعه کشی بزرگ یک دستگاه پورشه، مدل «پراید ۲۰۱۳» باشید. می دانید شانس شما در برنده شدن چند درصد است؟ اگر می خواهید بدانید کلمه CHAND را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

CHAND

پیامک اپراتور: شما به همراه برخی از همشهریان خوش حساب در این قرعه کشی شرکت می کنید و شانس موفقیت تان خیلی بالاست. می دانید پورشه مورد نظر چه رنگی است؟ کلمه RANG را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

RANG

پیامک اپراتور: هموطن عزیز! رنگ مهم نیست، مهم نیت است. می دانید می توانید مالیات پورشه را از طریق همین پیامک پرداخت کنید تا در موقع تحویل با مشکل مالیاتی برخورد نکنید؟ کلمه YES را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

مشترک مورد نظر جواب نمی دهد.

پیامک اپراتور: می دانید در صورت فوت شما، این پورشه به فردی که شما بخواهید اهدا می شود؟ اگر می خواهید پورشه در اثر حوادث طبیعی از دست تان نرود، عدد ۵۲۰ را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

۵۲۰

پیامک اپراتور: لطفا فرد وارث و یا فرد مورد وثوق خود را معرفی کنید. شماره تلفن همراه او را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

۲۴۵۰—۰۹۱۹

پیامک اپراتور: در اولین فرصت با این فرد تماس گرفته خواهد شد. می دانید روز قرعه کشی چه روزی است؟ اگر از زمان و مکان مطلع نیستید، کلمه NOch را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

NOCH

پیامک اپراتور: حروف را درست تایپ کنید و به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

NOch

پیامک اپراتور:در اولین قبض موبایل، زمان و مکان قرعه کشی به شما اعلام خواهد شد. راستی می دانستید می توانید دو تن از اعضای خانواده را به مراسم قرعه کشی دعوت کنید. اگر دوست دارید، کلمه AREH را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

AREH

پیامک اپراتور: شماره تلفن همراه این افراد را به ۱۵۱۶ ارسال کنید. راستی می دانید علی دایی هم پورشه دارد؟ اگر می خواهید لیست همه ستاره هایی که پورشه دارند را داشته باشید، کلمه MIKHAM را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

…خلاصه بعد از ارسال ۵۳ پیامک به اپراتور عزیز، این پیام به دست شما می رسد:

پیامک اپراتور: ثبت نام شما در قرعه کشی بزرگ یک دستگاه پورشه، مدل «پراید ۲۰۱۳» با موفقیت انجام شد. در صورت موافقت با حضور در قرعه کشی، عدد ۲۰ را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

۲۰

پیامک اپراتور: شما در قرعه کشی بزرگ یک دستگاه پورشه، مدل «پراید ۲۰۱۳» حضور دارید. آیا می دانید قیمت پورشه طرح پراید چند است؟ اگر می خواهید بدانید، کلمه YES را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

YES

پیامک اپراتور: آها…شما درحالی در قرعه کشی بزرگ یک دستگاه پورشه طرح پراید، شرکت کرده اید که قیمت این ماشین لوکس را نمی دانید. این ماشین در حال حاضر ۳۱ میلیون تومان است. می دانید در روز قرعه کشی چقدر می شود؟ اگر نه، کلمه NO را به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

NO

پیامک اپراتور: آی آی آی…شانس در خانه شما را زده است. این خودرو لامصب مثل اسب دارد بالا می رود. تا روز قرعه کشی قیمتش می شود ۴۴ میلیون تومان. حال کردید؟ اگر حال کردید عدد ۵۲ را به ۱۵۱۶ ارسال کنید تا باقی اش را هم بگوییم…

مشترک مورد نظر جواب نمی دهد.

پیامک اپراتور: آیا می دانید قیمت تخمه آفتابگردون چقدر شده است؟ ریز قیمت آجیل شب عید را از ما بخواهید. عدد MIKHAM رو به ۱۵۱۶ ارسال کنید.

mikham

پیامک اپراتور: قبول نیست! با حروف بزرگ بفرستید.

MIKHAM

پیامک اپراتور: شما برای آجیل چه چیزهایی می زنید؟ منوی اول: پسته شور، تخمه ژاپنی، گردو، بادام هندی، فندق، بادام/ عدد ۱

منوی دوم: پسته خام، تخمه کدو، بادام بوداده، فندق/ عدد ۲

منوی سوم: نخودچی، کشمش، تخمه آفتابگردون/ عدد ۳

منوی چهارم: کشمش/ عدد ۴

منوی پنجم: آرد نخودچی/ عدد ۵

عدد دلخواه خود را به ۱۵۱۶ بفرستید تا جدیدترین قیمت بازار را در گوشی خود مشاهده کنید…

۱

پیامک اپراتور: مایه دارین ها! این نوع آجیل در حال حاضر به آجیل «تخیلی – فضایی» معروف است و در واقع خرید آن رویای آدم های خوش خیال و خرپول است. اگر روپاپرداز خوش خیال هستید، عدد ۸۱ و اگر خرپول هستید عدد ۸۲ را به ۱۵۱۶ ارسال کنید تا قیمت ها را دریافت کنید.

و این داستان برای همراهان و فرد وارث نیز تکرار می شود.