پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

تغییر جنسیت یک دختر بخاطر دوست مادرش (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
تغییر جنسیت یک دختر بخاطر دوست مادرش (عکس)
 نوجوانی که از بدو تولد دختر بود در طول زندگی مانند یک مرد زندگی می کند، او با حضور در یک برنامه تلوزیونی از اینکه عاشق بهترین دوست مادرش که یک زن ۳۱ ساله است دفاع کرد.


"بابی فرانسیس" ۱۹ ساله اهل ورکستر، عاشق پرستار کودکی اش،دونا پرایس شده است که خودش سه فرزند دارد.
بابی آرایشگر است و در انتظار آن را می کشد که هر چه زودتر تحت عمل تغییر جنسیت قرار بگیرد. او در کودکی همیشه موهای بافته شده اش را قیچی و لباس های دخترانه اش را پاره می کرد چرا که از درون می دانست پسر است.
بابی درخصوص تمسخر دوستانش در مدرسه می گوید:” من همواره در مدرسه دعوا می کردم و مرتب مادرم به مدرسه می آمد. سعی می کردم عصبانیتم را کنترل کنم اما دوباره به نقطه اول بر می گشتم.
او در ادامه می افزاید مادرم به خاطر من خیلی ریسک ها را پذیرفت و اگر او نبود سختی من بیشتر هم می شد.
بابی که ۱۰ برادر و خواهر دارد می گوید در دبیرستان توانست اجازه بگیرد در بازی های مدرسه با پسران همبازی شود اما بچه ها او را مسخره می کردند وتا الان مرتب افراد عبارت های زشتی نثار او می کنند.

بابی و مادرش تریسی وود و دونا پرایس در یک برنامه حضور پیدا کرده و درباره داستان زندگی خود صحبت کردند.
بابی 2 سال است که درمان هورمونی را شروع کرده و صدایش مردانه شده است ولی عمل های دیگری نیز از روند تغییر جنسیت او باقی مانده است.

دونا که اکنون نامزد بابی است ، گفت او مدتی با مادر بابی که دوست قدیمی اش است در ارتباط نبود ، ولی پس از دیدار با آنها عشق آنها شکل گرفت و در ابتدا از اینکه دوستش ناراحت شود ترسید ولی مادر بابی از آنها حمایت کرد.
این پسر اکنون یک صفحه در شبکه اجتماعی به همین منظور باز کرده است تا به بقیه مردم در مورد شرایط خود و افرادی که وضعیت مشابه دارند آگاهی بدهد.

بابی به همراه مادر و نامزدش در برنامه تلوزیونیبابی و مادرش


 بابی و نامزدش ۳۱ ساله اش دونا
 

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
تجاوز پزشک فاسد به دختران در سردخانه بیمارستان +عکس و خبرهای داغ و عجیب
تجاوز پزشک فاسد به دختران در سردخانه بیمارستان +عکس و خبرهای داغ و عجیب
مشاهده بیشتر