پارس ناز پورتال

اقدام عجیب خانم رئیس جمهور بخاطر رای بیشتر ؟ (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
اقدام عجیب خانم رئیس جمهور بخاطر رای بیشتر ؟  (عکس)
كریستینا فرناندز دی كریشنر، نخستین رئیس جمهور زن آرژانتین از سیاستمدارانی است كه رقبایش وی را متهم كرده اند كه با انجام جراحی های زیبایی متعدد توانسته ظاهرش را تغییر دهد و خود را بسیار جوان تر از چیزی كه بود نشان دهد و به همین دلیل هم مردم در انتخابات ریاست جمهوری به وی رای دادند و پیروز شد. البته او هم تا به حال انجام جراحی های پلاستیك را انكار نكرده است.

مخالفان فرناندز، این خانم ۵۲ ساله را ملكه بوتاكس می خوانند و وقتی از وی پرسیدند فكر نمی كنی ظاهر آراسته ات نقش مهمی در جلب آرا داشته باشد، پاسخ داد: رونالد ریگان هم موهایش را رنگ می كرد، سیلویو برلوسكنی هم جراحی بینی داشته و هم مو كاشته است، در ضمن بسیاری از روسای جمهوری مطرح دنیا در معرض شایعه های اینچنینی قرار داشته اند.

در هر حال خبرنگاران آرژانتینی می گویند به محض اینكه زمزمه فرناندز برای ریاست جمهوری مطرح شد، یكباره فرم لب و همه زوایای ظاهری او تغییر كرد. گفته می شود او بدون چند چمدان لباس مسافرت نمی كند و روزی حداقل 4 بار لباس عوض می كند و در دوران انتخابات تلاش زیادی كرد تا شبیه اویتا پرون، یك شخصیت سیاسی جوان و زیبا، باشد كه در ۳۲ سالگی فوت كرد.