پارس ناز پورتال

عکس جدید از شکیرا در حال خرید اسباب بازی

مجموعه : اخبار سینما
عکس جدید از شکیرا در حال خرید اسباب بازی
شکیرا خواننده محبوب 36 ساله این روزها به همراه همسرش در امریکا به سر میبرد. او در حالی سوژه عکاسان خبری شد که پسرش "میلان پیکه " را برای خرید به یکی از گرانقیمت ترین فروشگاههای لباس و لوازم کودک در بورلی هیلز لوس آنجلس برده بود.
 


وی که طبق معمول با  آرایش ملایم و موهای ساده لباسهای معمولی به تن داشت در حالیکه یک کلاه مشکی به سر داشت و پسرش را در آغوش گرفته بود از این فروشگاه خارج شد و سوار بر خودروی شخصی اش آنجا را ترک کرد.

 
 


وی که به نظر میرسد از زندگی شخصی اش بسیار راضی باشد این روزها حواشی زیادی را به همراه داشت. نامزد سابق وی از او به دادگاه شکایت کرده و درخواست بیش از 10میلیون دلار از ثروت او را مطرح کرده بود. این مرد جوان که پسر رئیس جمهور سابق کلمبیاست مدعی شده بود مدیر برنامه های شکیرا بوده و با او قرارداد لفظی داشته است تا در صورت موفقیت ثروتش را با او شریک شود.

عکس جدید از شکیرا در حال خرید اسباب بازی
 

آنها که سابقه ده سال رابطه عاشقانه را نیز در کارنامه دارند در سال 2011 و بعد از آشنایی شکیرا با "ژرارد پیکه " فوتبالیست معروف اسپانیایی از هم جدا شدند. اگرچه این مرد کلمبیایی بارها مدعی شده است که شکیرا ثروت وشهرتش را مدیون اوست اما دادگاه دادخواست وی را نپذیرفت و او در ادعایش شکست خورد و همین مسئله باعث شادی بیش از اندازه شکیرا شد.

شکیرا یک خواننده دو رگه کلمبیایی- لبنانی است که از سال 2005 به شهرت جهانی رسید و اولین آلبوم او با فروش باور نکردنی 10 میلیون نسخه ای روبرو شد و عنوان پر فروش ترین آلبوم قرن 21 را از آن خود ساخت.