پارس ناز پورتال

داروهای اسرار آمیز (عکس)

داروهای اسرار آمیز (عکس)
1-قرص ضد اعتیاد: این قرص قادر است که مغز افراد سیگاری و دارای اعتیاد را به تعدیل برساند و کمک کند تا مغز آنها بهتر کار کند و واحد آن هم اکنون از 12/75 واحد به 5 واحد در روز کاهش یافته است و هم اکنون در بیمارستان ها و مرکز مشاوره های روان شناسی این دارو برای بیماران تجویز می شود.

2- دارویی برای افزایش انرژی:


3- قرص های دیجیتالی:‌ این قرص ها ربات های میکروسکوپی هستند که تمام سیستم ها و  نظارت های بدن شما را بدون بی سیم کنترل می کنند. بدن به عنوان منبع قدرت شناخته شده است این قرص ها در بدن تولید برق می کنند و از اسیدهای بی رویه معده جلوگیری می کند.


4- قرص رمز عبور: اگر شما هم دچار فراموشی می شوید و همه چیز را سریع فراموش می کنید این قرص یا کپسول به شما کمک می کند که دچار فراموشی حاد نشوید.


5-قرص هایی که تشنگی شما را برطرف می کند: این قرص بدون نوشیدن مایعات تشنگی شما را برطرف می کند و به شما انرژی، شادابی و طراوت می دهد. این قرص به افراد سالمند و پیر کمک می کند تا جوانی خود را حفظ کنند و روند پیری را به تاخیر بیاندازد.


6-قرص طلایی: این قرص طلایی رنگ هضم غذا را بهبود می بخشد و اکنون در فرانسیسکو در کنار جواهرات به فروش می رسد این قرص از یبوست پیشگیری می کند و رنگ چهره را جذاب و شاداب می کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران