فعال کردن چاكرای ششم

فعال کردن چاكرای ششم


چاكرای ششم یا چاکرای پیشانی در فاصلة‌ یك انگشت بالای پل بینی در وسط پیشانی قرار دارد كه جایگاه نیروهای ذهنی متعال ، تشخیص ، حافظه و اراده است ، درك شهودی و روش بینی مخصوص این چاكراست و عملكرد هماهنگ این چاكرا باعث میشود كه ذهنی فعال و كل نگرانه داشته باشید ؛ توجه به حقایق اسرار آمیز نیز به این چاكرا مربوط میشود.

چگونه بفهمید كه چاكرای ششم عملکردش مناسب است : كسی كه چاكرای ششم در او عملكرد ناهماهنگی دارد، بیش از حد روی حوزة‌ عقل پافشاری میكند و تصمیمات زندگی اش منحصرا با عقل و منطق صورت میگیرد .

این افراد تنها چیزهایی را قبول می نند كه ذهن شان بتواند درك كند و به آسانی قربانی تكبر روشنكفرانه‌ خود میشوند ، كم كاری چاكرای ششم باعث میشود كه تنها حقیقتی را ببینید و باور كنید كه در جهان بیرون قابل دیدن باشد در این صورت حقایق روحانی را رد كرده و افكار پریشان و آشفته ای خواهند داشت.

كسانی كه خیلی فراموش كار بوده و بینایی ضعیفی دارند اغلب چاكرای ششمشان كم كار است و اشخاصی كه 4 ساعت به حالت خواب و بیدار هستند چاكرای ششم شان فعال است.

فعال کردن چاکرای ششم :تماشای آسمان آبی پررنگ روز و آسمان پر ستاره‌ شب چاكرای ششم را فعال میكند.

رنگ درمانی چاکرای ششم : بنفش روشن اثر پاك كننده و باز كننده بر روی چاكرای ششم دارد و به ذهن عمق و روشنی میبخشد و حواس را تقویت میكند ؛ همین طور ذهن را بر روی سطوح لطیف ادراك باز میكند.

رایحه درمانی چاکرای ششم : رایحه نشاط آور نعنا گره های چاكرای ششم را باز میكند و كمك میكند تا شخص از قالب افكار محدود رها شده و قدرت تمركز را زیاد میكند ؛ رایحه یاسمن ذهن را بر روی تجسم و تصویری كه حامل پیامی از حقیقت عمیق تر است باز میكند.

 
Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
تبلیغات