پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

ترفند عجیب یک مرد میانسال برای همسر یابی (عکس)

ترفند عجیب یک مرد میانسال برای همسر یابی (عکس)

حتما میدانید ازدواج امری عادیست که همواره در میان انسان ها بوده و حتی روی آن تاکید نیز شده است. راه و روشهای همسریابی و آشنایی با همسر آینده می تواند متفاوت باشد برای مثال آشنایی خانوادگی یا معرفی شخصی مشخص از جمله راه های آشنا شدن با همسر آینده است.


افرادی در میان جوانان هستند که نمی توانند به راحتی همسر خود را یافته و دچار مشکلات مختلفی می شوند. در این میان افرادی دست به کارهای عجیب زده و از راه های مختلف وارد می شوند تا شاید همسری خوب پیدا کنند.
یک مرد 58 ساله که "رابرت دارلینگ" نام دارد و ساکن شهر نیوجرسی آمریکا است در اقدامی جالب ، برای یافتن همسر آینده اش راهی عجیب را پیدا کرده است. او برای یافتن همسر آینده اش یک کاغذ از شرایطش نوشته و در خیابان ها میگردد.

"رابرت" بمدت 12 سال است در خیابان ها می گردد و بر روی کاغذی آرزوها و خواسته هایش از همسر آینده را نوشته است. او قصد دارد با خانمی ازدواج کند که بسیار پولدار بوده و چهره زیبایی نیز داشته باشد.
این مرد خوش ذوق کار همسریابی خود را از سال 2001  آغاز کرده است و در ابتدا فاصله میان شهرهای آمریکا را پیاده طی می کرده و برای همسریابی خود فریاد می زده است اما حالا با استفاده از برگه های مختلف انیکار را انجام می دهد.

این مرد البته اصلا وضعیت مالی درستی نیز ندارد زیرا 9 ماه است به خاطر همسریابی عجیبش از کار اخراج شده و به سختی خرج خودش را از راه های مختلف مانند دستفروشی در می آورد. از این رو است که به دنبال یک همسر پولدار می گردد.
او بر روی کاغذش می نویسد: "من به دنبال خانمی خوب و پولدار هستم تا همسرم شود. تابه حال ازدواج نکرده ام و بچه ای ندارم لطفا اگر مرا دوست دارید با من تماس بگیرید.