پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

خبر استعفای شهاب مرادی

مجموعه : اخبار سینما
خبر استعفای شهاب مرادی
 حجت الاسلام شهاب مرادی، از حضور در شورای بازبینی فیلمهای سینمایی انصراف داد.

او در نامه ای به دکتر ایوبی، معاون سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انصرافش را اعلام کرد. در متن این نامه آمده است:


برادران عزیزم

جناب آقای جنتی وزیر ارجمند فرهنگ و ارشاد اسلامی

و جناب آقای دکتر ایوبی معاون محترم وزیر و رییس فرهیخته ی سازمان سینمایی

سلام و ارادت

با تبریک حلول ماه ذیشرف ذی الحجه و اعیاد فرخنده پیش رو؛ از ابراز لطف شما درخصوص عضویتم در "شورای بازبینی فیلمهای سینمایی" تشکر نموده و ضمن عذرخواهی، انصرافم را اعلام می کنم. عضویت در این شورا با توجه به اهمیت آن فراغتی را می طلبد که من از آن محرومم.

در صورت الزام قانونی در خصوص عضویت یک عالم دینی در شورای مذکور (چنانچه جناب آقای رضاداد در مصاحبه اخیرشان به آن تصریح کرده اند) امیدوارم با مشورت حوزه مبارکه علمیه قم به عنوان قلب روحانیت شیعه، یک فرد شایسته و فارغ البال جایگزین شود.

هرچند امروز گستره ی مشکلات سینمای ایران وسیع تر از مسئله "بازبینی" و "نظارت" است. از مشکلات اقتصادی و صنفی که اهالی محترم سینما را رنج می دهد تا… امیدوارم با اهتمام شما بزرگواران و همکاران عزیزتان، سمت و سوی فرهنگ و هنر این سرزمین از جمله سینمای نجیب ایران، بهبود ضعف ها و نواقص سبک زندگی امروز ما و جهت دهی صحیح فرهنگی به جامعه باشد؛ منطبق با باورهای ناب و ارزشهای اصیل و اعتقادات دینی ما؛ چنانچه بارها در ادوار مختلف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی آن را به بیان مختلف مطالبه داشته اند.

ارادتمند شهاب مرادی

92/7/16               Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
دختر جذاب کره ای ملکه زیبایی اینستاگرام | زیباترین دختر اینستاگرام در کره
دختر جذاب کره ای ملکه زیبایی اینستاگرام | زیباترین دختر اینستاگرام در کره
مشاهده بیشتر