پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

خشن ترین کودک جهان (عکس)

خشن ترین کودک جهان (عکس)
"ماکس بلکلی"  نام یک کودک 4 ساله ی عصبانی و خشن است که دچار یک بیماری بسیار نادر شده است. این بیماری نادر در میان پزشکان "میکرودلیشن" شهرت دارد و  ممکن است از هر 1 میلیون بچه، تنها یکی را مبتلا کند.


"میکرودلیش" بیماری خاصی است که باعث می شود بیمار کنترل اعصاب خود را نداشته باشد و با هر حرکتی از کوره در رفته و عصبی شود. این بیماری به حدی سنگین است که ممکن است روزی فرد بیمار از روی خشم مغزش از داخل منفجر شود. این درحالی است که خشم حتی می تواند با یک پیچ خوردن پا شروع شود.

از وقتی که این کودک 4 ساله شروع به راه رفتن کرد نشانه های این بیماری را از خود نشان داد و حالا به جایی رسیده است که بدون داشتن کنترل اعصاب ممکن است حتی والدین خود را به قتل برساند زیرا او در هنگام عصبانیت هیچ چیزی را متوجه نمی شود.


مادر این کودک  نگون بخت می گوید: در خیابان بدون آنکه بدانند فرزند من بیماری خاصی دارد تنها مرا سرزنش می کنند که مادر خوبی نبودم و فرزندی گستاخ دارم. این بیماری از دی ان ای بیمار ریشه
می گیرد و یکی از ساختارهای مهم آن را خدشه دار می کند.این بیماری به اندازه ای نادر است که حتی نام آن نیز متفاوت بیان می شود به همین دلیل تابه حال تلاشی برای از بین بردن آن انجام نشده است و هیچ پزشکی نمی تواند آن را درمان کند. بیماران مبتلا به "میکرودلیشن" تا به حال بیش از 20 سالگی دوام نیاورده اند.