پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

مهران مدیری تصمیم گرفته روحانی شود (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
مهران مدیری تصمیم گرفته روحانی شود  (عکس)
سریال «شاهگوش» که توسط داوود میرباقری و برای پخش در شبکه خانگی ساخته می‌شود هنوز پخش نشده کلی خبرساز و پرسروصدا بوده است. از کستینگ پرستاره این مجموعه با حضور یک دوجین بازیگر معروف گرفت…
 


سریال «شاهگوش» که توسط داوود میرباقری و برای پخش در شبکه خانگی ساخته می‌شود هنوز پخش نشده کلی خبرساز و پرسروصدا بوده است. از کستینگ پرستاره این مجموعه با حضور یک دوجین بازیگر معروف گرفته، تا گریم‌های محسن تنابنده که هر روز با چهره‌ای جدید (از ابی تا مجبور!) روی صفحه رسانه‌ها ظاهر می‌شود، همه و همه تشنگی مخاطبان را برای تماشای اولین قسمت این سریال بالا برده است.

و حالا خبر جدیدی که از روند ساخت این مجموعه منتشر شده می‌تواند جذابیت‌های شاهگوش را برای مخاطب چندبرابر بالا ببرد. امروز تسنیم از مذاکره میرباقری با مهران مدیری برای ایفای نقش یک روحانی در این مجموعه خبر داده است.
 


مذاکره‌ای که اگر به نتیجه برسد باید منتظر هنرنمایی مدیری در یکی از جالب‌ترین نقش‌های عمرش باشیم. این توافق می‌تواند نقش روحانی شاهگوش را به یکی از کاراکترهای ویژه این سریال تبدیل کند.
پیش از این پرویز پرستویی در مارمولک، رضا کیانیان در کیف انگلیسی و اکبر عبدی در رسوایی خالق تعدادی از جذاب‌ترین کاراکترهای «روحانی» در سینما و تلویزیون ایران بوده‌اند. و حالا مهران مدیری می‌تواند نامش را به این لیست اضافه کند. شاید هم در صدر لیست بنشیند و علاقه‌مندانی که این روزها کمی نسبت به او ناامید شده‌اند را دوباره امیدوار کند.