پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

زندگی جنجالی کریستین استوارت در سرزمین عجایب (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
زندگی جنجالی کریستین استوارت در سرزمین عجایب (عکس)
بعد از جدایی جنجالی کریستین استوارت در پی رسوایی خیانتش از رابرت پتینسون ، این ستاره 24 ساله هالیوودی حواشی کمتری را در زندگی خود داشته است. اخیرا تصاویری از خانه وی در بورلی هیلز لوس آنجلس منتشر شد که نشان میدهد دکوراسیون داخلی و خارجی این منزل بزرگ به سبک انیمیشن " آلیس در سرزمین عجایب" ساخته شده است.


گفتنی است او اکنون به همراه دو برادر خود در کالیفرنیا حضور دارد و گفته میشود ارزش این خانه بزرگ بیش از 1.700.000 دلار است. او خود در رابطه با خانه اش میگوید : از کودکی علاقه زیادی به داستان "آلیس در سرزمین عجایب" داشتم و همین مسئله باعث شد تا تصمیم بگیرم از این دکوراسیون برای خانه استفاده کنم. زیباترین مکان خانه به نظرم صفحه شطرنج بزرگ کنار استخر است که آرامش خاصی به من منتقل میکند.


در گوشه و اطراف تمام دیوارها و زوایای خارجی منزل مجسمه و نقاشی هایی از شخصیتهای این انیمیشن معروف دیده میشود. داخل خانه با کف پوش گرانقیمت چوبی پوشیده شده و آشپزخانه ای بزرگ و مدرن دیده میشود.

این خانه سابقا متعلق به والدین " کریستین استوارت" بوده است . پدر او " جان استوارت" یک تهیه کننده تلویزیونی مشهور است و مادرش که اصالتا یک استرالیایی است سرپرست گویندگان یک واحد بزرگ سینمایی میباشد
در سال 2014 فیلمی با بازی " کریستین استوارت" با نام " گوآنتانامو" روی پرده سینما خواهد رفت.