پارس ناز پورتال

تبلیغات

پخش نماد همنجس بازان در رسانه های کشورمان (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
پخش نماد همنجس بازان در رسانه های کشورمان (عکس)
 عدم اطلاع رسانی مناسب درمورد چیستی و چگونگی شکل گیری گروههای همجنس گرا به جوانان ، باعث شده تا بعضی ، نادانسته از نمادهای شاخص این گروه منحرف استفاده کنند.

پس از سعود تیم ملی فوتبال کشوران به جام جهانی  تصویری که خبرگزاری مهر بر بروی خروجی خود قرار داد نشان میدهد یکی از علاقمندان به تیم ملی فوتبال کشورمان در حالیکه کلاه همجنس بازان را به سرگذاشته مشغول شادمانی است. اما همانطور که گفته شد بسیار بعید است که این فرد حتی از ماهیت و دلیل انتخاب رنگ کلاهی که برسر گذاشته با خبر باشد.
 


تصاویری که در سالهای گذشته در سایتها و خبرگزاری ها منتشر شد نشان می دهد همجنس بازان بارها تلاش کرده اند مراسم سخنرانی محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری را به هم بزنند.در حالیکه چندی پیش سایت های خبری درباره استفاده از نمادهای مربوط به همنجس بازان در معابر شهر هشدار داده بودند، به تازگی و در اقدامی سوال برانگیز نماد این گروه منحرف در شبکه سه سیما و به عنوان بخشی از پوشش شرکت کنندگان مسابقه کلید نمایش داده شد.


بینندگان شبکه 3 سیما در روز چهارشنبه 24 مهر 92 شاهد پخش مسابقه کلید بودند که در خلال آن به علت نامشخصی کلاه رنگین همنجس گرایان بر سر شرکت کنندگان آن رفته بود. این مطلب را یکی از مخاطبان البرزنیوز که بیننده این برنامه بوده نقل کرد.
 

پخش نماد همنجس بازان در رسانه های کشورمان (عکس)


اما نکته ای که محل تامل و تعجب است اینکه چگونه در برنامه ای که به اصطلاح به شکل تولیدی – از قبل ضبط شده – روی آنتن پربیننده ترین شبکه تلویزیون ایران رفته است چطور هیچ ناظری به تهیه کنندگان آن تذکر نداده که از نماد گروه های انحرافی برای شاد کردن بینندگان استفاده نکنند.


بسیاری از ناظران و کارشناسان درباره استفاده از تهیه کنندگانی با سطح سواد اندک و به عنوان "آنتن پرکن" که ماتسفانه هزینه بسیاری نیز از سازمان صداو سیما بابت این شیرین کاری ها دریافت می کنند هشدار داده اند.تصویر زیر صحنه اعتراض یک همجنس باز به سخنرانی محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری پیشین ایران در آمریکا را نشان می دهد.

پخش نماد همنجس بازان در رسانه های کشورمان (عکس)