پارس ناز پورتال

عکس های احساسی مدل مشهور هالیوودی

عکس های احساسی مدل مشهور هالیوودی
کوکو روشا مدل زن مشهور و خوشنام امریکایی هنگام اعلام قانون حمایت از مدل های زیر 18 سال که به تازگی در شهر نیویورک رسمیت یافت از خوشحالی به گریه افتاد. در قانون جدید فعالیت مدلهای زیر 18 سال طبق قانون حمایت از کودکان کار بررسی و ساماندهی میشود. طبق قانون به تصویب رسیده جدید برای اولین بار توجه به فعالیتهای مدل های زیر 18 سال فعال در صنعت مد طبق قانون حمایت از کودکان کار صورت خواهد گرفت.

 
 


دردسر کوتاه کردن مو برای مدل مشهور هالیوودی ، کوکو روشا مدل معروف 25 ساله در حالی که اشک شوق در چشمانش به وضوح دیده میشد افزود : زندگی های بسیاری در نیویورک تغییر خواهد کرد و این مرا بسیار تحت تاثیر قرار داده است.


به گفته وی این قانون با حمایت و پیگیری یک مرکز غیرانتفاعی که از سال 2012 فعالیت خود را در جهت احقاق حقوق مدلها آغاز کرده است به تصویب رسید. وی می گوید:من خودم کارم را به عنوان مدل لباس از سنین نوجوانی آغاز کردم و میدانم که مدلهای نوجوان چه مشکلاتی دارند. این قانون سبب میشود تا صنعت مد محیطی امن و ایمن برای فعالیت این نوجوانان باشد.او در کنفرانس مطبوعاتی که به این منظور برپا شده بود افزود: بسیاری از مدل ها کار خود را از سن 13 سالگی آغاز میکنند و این مسئله باعث میشود تحصیلات ، سلامتی جسمی  و زندگی اجتماعی آنان تحت سلطه صنعت مد قرار گرفته و آینده آنها را به نقطه ای تاریک و مبهم تبدیل کند.