پارس ناز پورتال

خودرو فرسوده ای که ربات می شود (عکس)

خودرو فرسوده ای که ربات می شود (عکس)
صاحبان خودروهای فرسوده گاهی دست به کارهای جالبی می زنند و با استفاده از خودروی قدیمی خود کارهای خارق العاده انجام می دهند. برخی نیز خودرو را از حالت یک وسیله حمل و نقل خارج کرده و آن را تبدیل به یک مجسمه عظیم می کنند.


با سری انیمیشن و فیلم های "تبدیل شوندگان" آشنا هستید. در این مجموعه خودروها می توانند تبدیل به ربات های عظیم و عجیب شده و امکانات تخریبی متفاوتی دارند. یکی از طرفداران این فیلم ها چندی پیش تصمیم گرفت تا خودرو خود را به یک ربات از این مجموعه تبدیل کند.
 


"هیتن پاتل" جوانی ساکن انگلیس است که چندی پیش خودروی فورد قدیمی اش را به یک ربات عظیم تبدیل کرد. این جوان که خانواده ای هندی دارد سه ماه برای ساخت این خودرو تلاش کرده و البته اطلاعات زیادی در مورد مکانیکی یاد گرفته است. او برای تبدیل خودرو چرخ های عقب آن را شبیه به پا برای ربات کرده است و با بریدن درب ها و حالت دادن به بدنه کاری کرده تا خودرو طوری به نظر برسد که انگار روی چرخ های عقب خود ایستاده است.

به گفته "هیتن" این خودرو از سن 17 سالگی همراه او بوده است و حالا که خودروی بهتری خریده تصمیم گرفت تا استفاده ای بهینه از خودروی سابق بکند. آن ها قصد دارند این ربات خودرویی را برای همیشه در خانه خود نگه داری کنند.