پارس ناز پورتال

تبلیغات

لوازم آرایشی

تبلیغات

خبر ناراحت کننده مرگ ناگهانی سعید امینی (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
خبر ناراحت کننده مرگ ناگهانی سعید امینی (عکس)
سعید امینی با بازی در نفس عمیق، فیلم ماندنی پرویز شهبازی، در ذهن علاقه مندان اغلب جوان این فیلم و تاریخ سینمای ایران ماندگار شد. سعید امینی دیگر علاقه ای به ادامه بازیگری نداشت. سعید در زندگی واقعی هم سرانجامی همچون سرانجام نقش اش در فیلم نفس عمیق یافت.
 


علت مرگ سعید امینی گاز گرفتگی عنوان شده است.  منصور شهبازی، همبازی او در فیلم چندی پیش در گفتگویی با هفت صبح، از خاطرات اش از این بازیگر گفت: سعید امینی "نفس عمیق" از دوستان من بود. در واقع بچه محل بودیم، یادم هست عمویم وقت زیادی برای پیدا کردن بازیگر برای نقش کامران گذاشت ولی بی‌نتیجه ماند. یک روز رفتم دفتر و او را خیلی خسته دیدم، از او درباره فیزیک بازیگری که دنبالش می‌گردد پرسیدم، یاد سعید افتادم و گفتم یکی از دوست‌های من هست که ظاهرش شبیه کسی هست که می‌خواهی.

عکس سعید امینی بازیگر فیلم نفس عمیق

 

خبر ناراحت کننده مرگ ناگهانی سعید امینی (عکس)


یادم است دقیقا روزی که رفتم دنبال سعید جلوی در آرایشگاه به او رسیدم یعنی اگر 5 دقیقه دیرتر می‌ رسیدم دیگر به درد نقش کامران نمی‌خورد، می‌خواست موهایش را کوتاه کند. او را بردم دفتر، تا در را باز کردم، قبل از این‌که سعید بگوید سلام، آقای شهبازی گفت خودش است. از او پرسید به بازیگری علاقه داری، سعید گفت نه، او هم گفت چه بهتر!


بعد از "نفس عمیق" یک روز با سعید بودم که از دفتر مسعود کیمیایی با او تماس گرفتند و دعوت کردند در "سربازان جمعه" بازی کند، سعید گفت من فردا کار مهمی دارم و نمی‌توانم بیایم. گفتم چرا قرار به این مهمی را کنسل کردی، گفت فردا باید بروم اسکی! سعید اصلا به سینما علاقه نداشت. چهار سال است از او بی‌خبرم. آخرین بار هم محرم سه سال پیش بود که همدیگر را از دور در خیابان دیدیم و برای هم دست تکان دادیم. 
 
 

لوازم آرایشی