پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

پایان رابطه خواننده همجنسگرا با نامزدش (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
پایان رابطه خواننده همجنسگرا با نامزدش (عکس)
تیلور کینی نامزد " لیدی گاگا"خواننده همجنسگرا و منفور هالیوودی او را رها کرد. گفته میشود رابطه میان این خواننده 27 ساله و نامزد هنرپیشه اش ماه هاست به دلیل حجم کار بیش از اندازه وی به تیرگی انجامیده است.

یک منبع نزدیک به این زوج میگوید : نامزد لیدی گاگا به او گفته است وی با زندگی حرفه ای اش ازدواج کرده و هیچ وقتی برای او ندارد. او میگوید واقعا به لیدی گاگا علاقمند است اما حتی نمیتواند به صورت مرتب او را ببیند و در کنارش باشد. کینی میگوید لیدی گاگا در حمام ترانه هایش را میسراید و حتی در رختخواب نیز به رویای پوشیدن لباسهای جدید برای متعجب کردن مردم می پردازد. او تمام وقتش را صرف زندگی  در شهرت کرده است.

 
 

نامزد 32 ساله او گفته است که از تنهایی خسته شده و نیاز به یک رابطه دائم دارد. ماه هاست که این زوج هالیوودی در کنار هم دیده نشده اند.


به نظر میرسد لیدی گاگا این روزها بد شانسی های زیادی داشته است. از مردن توله سگ محبوب و عمل جراحی پایش تا جدا شدن نامزدش از وی اتفاقاتی است که در سال جاری برای این خواننده رخ داده است
شنیده میشود که لیدی گاگا از نامزدش خواسته وقتی را تعیین کند تا بتوانند در مورد مشکلات با هم صحبت کنند اما وی این پیشنهاد را  رد کرده و میگوید بهتر است مدتی از هم جدا باشند و شاید این به آن معناست که او لیدی گاگا را رها کرده است.

اخیرا این هنرپیشه 32 ساله به همراه یکی از همکاران خانم خود در مکانهای مختلف دیده شده است.