پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

بهترین جواهرات بازیگران در مراسم اسکار 2013 +عکس

بهترین جواهرات بازیگران در مراسم اسکار 2013 +عکس
همان گونه که ما مجذوب لباس ها، مدل موها و آرایش های چشم نواز هنرمندان روی فرش قرمز می شویم نباید از زیبایی جواهرات درخشان نیز غافل شویم. حال به دوست داشتنی ترین جواهرات هنرمندان بر روی فرش قرمز اسکار 2013 نگاهی  می اندازیم.

جسیکا چاستین : نامزد بهترین بازیگری برای فیلم سی دقیقه بامداد لباس بلند اشکی شکل به رنگ برنز روشن از مارک آرمانی پوشیده بود همچنین گوشواره های الماس glamazon و دستبند Harry Winston دهه 60 زیبایی او را بیشتر کرد.

 
چارلیز ترون : برای شب اسکار جواهراتی از طلا سفید را انتخاب کرد این جواهرات شامل یک دستبند طلا سفید مشبک مربوط به سال 1959 و یک دستبند خوشه ای سال 1959 بود. قطعا سال 1959 یک سال بسیار خوب بوده است.
 
زوئی سالدانا : در مورد لباس او نظرات متفاوتی وجود داشت، اما در مورد جواهرات که شامل نه حلقه الماس و طلا سفید از مارک جواهرات PLATINUM حرفی برای گفتن نمی ماند این حلقه ها شامل حلقه های بند انگشتی هم می شد. علاوه بر این گوشواره های مروارید الماس  شاخه ای با جواهرات دیگرش ارزشی به مبلغ 1 میلیون دلار داشتند.
 
امی آدامز : ستاره فیلم «استاد» و نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل لباسی با مارک de la Renta پوشیده بود با این حال چشم ما به مچ درخشان او خیره ماند.
 
سامانتا بارکس : ستاره فیلم بینوایان لباس ساده مشکی اش را با یک آرایش کم و یک گردن بند زیبای طلایی با الماس 14.67 قیراطی ست کرد.
 
جنیفر آنیستون : لباس و مدل موی جنیفر در مراسم اسکار بسیار زیبا و مورد علاقه دختران بود. اما جواهراتش نیز ما را ناامید نکرد.به گزارش پارس ناز علاوه بر حلقه نامزدی اش از فیانس جاستین تروکس دستنبدهایی با مارک Art Deco  و گوشواره هایی  آویزی انداخته بود.

بهترین جواهرات بازیگران در مراسم اسکار 2013 +عکس
 
جنیفر گارنز : همسر بن افلک جواهراتی زیبا از جنس طلا سفید کار Neil Lane را انتخاب کرده بود. او گردن بند، گوشواره و دستبند به ارزش 2.5 میلیون دلار خریداری کرده بود.  فقط الماس دسبتندش 200 قیراط بود.
 
جنیفر لاورنس : ما از اینکه اقرار کنیم علاقه مان به جنیفر بی امان و بی پایان است خجالت نمی کشیم.  این بازیگر برنده اسکار و مورد علاقه ما همیشه جذاب بوده است. در این مراسم او با لباس مارک دیور و جواهرات فریبنده Chopard خیلی درخشان بود. او با انتخاب زنجیری که متشکل از الماس 74 قیراطی بود خوش سلیقگی اش را دوباره نشان داد.

بهترین جواهرات بازیگران در مراسم اسکار 2013 +عکس
 
جنا دوان : ستاره باردار کاملا روی فرش قرمز درخشید که البته جواهرات مثل خورشید به این درخشش کمک کرد.
 
ساندرا بلاک : شاید او کمی از سبک پریان فیلم هابیت الهام گرفته باشد، بلاک سنجاق سر طلا سفیدی استفاده کرد که همه را هیپنوتیزم می کرد.

بهترین جواهرات بازیگران در مراسم اسکار 2013 +عکس
 
 
 
منبع:ileev