پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

هوس بازی های پسر قذافی وخانم رقاصه بلغاری +تصویر

مجموعه : مجله خبری روز
هوس بازی های پسر قذافی وخانم رقاصه بلغاری +تصویر
 
الساعدی پس از سقوط طرابلس به دست انقلابیون در اظهاراتی خواستار گفت وگو میان قذافی و انقلابیون برای پایان خون ریزی شده بود. وی همچنین اعلام آمادگی کرده بود تا خود را تسلیم کند.

"مارو ادامو " وزیر دادگستری کشور نیجر گفته است که الساعدی یکی از پسران معمر قذافی رهبر سرنگون شده لیبی دیروز یکشنبه وارد نیجر شد.
شبکه العربیه نیز به نقل از یک مقام آگاه اعلام کرد که الساعدی وارد شمال نیجر شده است.
کشور نیجر همسایه جنوبی لیبی است.
در دو هفته اخیر نیز بارها مقاماتی ارشد از حکومت قذافی وارد نیجر شدند. همچنین خبرهایی درباره ورود محموله های بزرگ پول و طلا از سوی هواداران قذافی به نیجر منتشر شده بود.
قذافی در میان قبایل شمال نیجر از محبوبیت بالایی برخوردار است.
قبل از این، همسر (صفیه)، دختر (عایشه) و دو پسر قذافی یعنی محمد و هانیبال با فرار از لیبی , وارد الجزایر شدند.
هنوز از محل استقرار معمر قذافی و پسرش سیف الاسلام خبری در دست نیست اما گفته می شود آنها در شهر سرت لیبی یا در مناطق مرزی این کشور با نیجر هستند.
الساعدی پس از سقوط طرابلس به دست انقلابیون در اظهاراتی خواستار گفت وگو میان قذافی و انقلابیون برای پایان خون ریزی شده بود. وی همچنین اعلام آمادگی کرده بود تا خود را تسلیم کند.
یک مقام ارشد در دولت نیجر در روز جمعه گذشته گفته بود که در صورت ورود قذافی یا پسران وی به این کشور، نیجر به تعهدات خود در برابر دادگاه بین المللی لاهه عمل خواهد کرد.
هم اکنون معمر قذافی و پسرش سیف الاسلام از سوی دادگاه بین المللی لاهه و پلیس بین الملل تحت تعقیب هستند.
 
الساعدی کیست؟
براساس متن منتشر شده در سایت ویکی پدیا، الساعدی قذافی 38 ساله پسر سوم معمر قذافی رهبر سرنگون شده لیبی و فرمانده گردان ۴۸ نیروهای ویژه است که به نام گردان الساعدی نیز نامیده می‌شد.
او که علاقه وافری به فوتبال دارد بعنوان مهاجم در تیم‌هایی ایتالیایی پروجا، اودینیزه و سمپدریا بازی کرده است. علاوه بر این او یکی از سهامداران باشگاه یونتوس ایتالیاست و بیش از یک سوم سهام آن باشگاه را در اختیار دارد.
گردان الساعدی از مهم‌ترین واحدهای نظامی در مقابله با مخالفان حکومت بود.
 

هوس بازی های پسر قذافی وخانم رقاصه بلغاری +تصویر
 

الساعدی قذافی به چندین تیم ایتالیایی در لیگ دسته دو و همچنین کالچو پیوست. او علاوه بر مدیریت باشگاه الاهلی طرابلس، ریاست فدراسیون فوتبال لیبی را عهده‌دار بود.
در یکی از مسابقات فوتبال, هنگامی که تیم تحت مدیریت الساعدی نتیجه را به رقیب واگذار کرد و این موضوع با تشویق و استقبال گسترده تماشاگران روبه رو شد الساعدی به محافظان خود دستور داد به سمت هواداران تیم رقیب شلیک کنند.
براثر این حادثه 20 نفر کشته و تعداد دیگری زخمی شدند.
در یکی دیگر از مسابقات نیز او به داوران مسابقه دستور داده بود به صورتی داوری کنند که تیم تحت مدیریت او برنده بازی شود.
او در بازی پروجا-یونتوس ۱۵ دقیقه بازی کرد و بعد از آن بازی به دلیل استفاده از هورمون ناندرولون به ۳ ماه دوری از مسابقات جریمه شد. پس از آن به باشگاه اودینیزه نقل مکان کرد و برای این تیم نیز ۲۰ دقیقه مقابل سامپدریا به زمین رفت. او بعنوان رئیس فدراسیون لیبی درخواست میزبانی جام جهانی ۲۰۱۰ را به فیفا ارائه کرد که این درخواست مورد قبول واقع نشد.
 
قذافی پسر و رقاصه بلغاری
الساعدی هم مثل پدرش پروند های سیاده از مفاسد اخلاقی دارد که یکی از آنها ارتباط با یک رقاصه بلغاری است.
"دافینکا  میرشوا" که یک رقصنده کلاب شبانه اهل بلغارستان که به مدت 6 سال با "الساعدی قذافی" رابطه داشته است چندی پیش فاش کرد که الساعدی میلون ها پوند برای ارتباط با او خرج کرده است.
 
هوس بازی های پسر قذافی وخانم رقاصه بلغاری +تصویر


این رقصنده بلغاری می گوید که الساعدی چندین بار به او نامه نوشته است: من با بالهای عشق به سمت تو پرواز می کنم. من نمی خواهم این احساس را از دست بدهم. تو بعد ازمدتها درونم را بیدار کردی. در اکتبر 2005 ، من قبول کردم که دوست او بشوم.