پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

افشای اخلاقی سیاستمدار معروف زن +عکس

افشای اخلاقی سیاستمدار معروف زن +عکس
کتاب جدید درباره فرماندار سابق آلاسکا و نامزد ریاست جمهوری آمریکا در انتخابات سال 2008، هفته آینده منتشر می شود.به گزارش پارس ناز به نقل از سی ان ان ، دومین کتاب درباره «سارا پالین» با عنوان ” سکس، مواد مخدر و سیاست ” هفته آینده روانه بازار می کند.
 
” جو مک گینیس ” نویسنده آمریکایی که این کتاب را نوشته است ، پالین را به اعتیاد به کوکائین ، ماری جوانا وارتباط نامشروع جنسی با شریک تجاری همسرش متهم کرده است .
افشای اخلاقی سیاستمدار معروف زن +عکس

نسخه ای از این کتاب اوایل هفته جاری به صورت اتفاقی توسط فردی ناشناس در اختیار شبکه خبری سی ان ان قرار گرفته است . در کتابی که قرار است به زودی منتشر شود وی به عنوان همسری بی وفا ومصرف کننده مواد مخدر توصیف شده است .

 
در این کتاب همچنین درباره رابطه نامشروع پالین با یکی از بازیکنان بسکتبال سیاه پوست اشاره شده است. با انتشار این کتاب منتقدان پیلین حربه خوبی علیه وی به دست خواهد آورد ، اما حامیان وی واعضای حزب جمهوری خواه به طبع از انتشار این کتاب خوشنود نخواهند شد. ” تاد میچل ” همسر سارا پالین از نویسنده این کتاب به شدت انتقاد کرده و وی را جاسوس خانواده خود دانسته که با جستجو وکنکاش در زندگی خانوادگی پالین این کتاب را نوشته است .