پارس ناز پورتال

تبلیغات

آزار و اذیت دختر دانشجو در جاده متروکه و خلوت!!

مجموعه : مجله خبری روز
آزار و اذیت دختر دانشجو در جاده متروکه و خلوت!!
 
راننده‌ای که دختر دانشجویی را ربوده و در جاده‌ای متروکه مورد آزار و اذیت قرار داده است در جریان بازجویی‌ها اعتیاد را علت اصلی این اقدامش اعلام کرد.
چندی قبل مسئولان بیمارستانی در جنوب تهران در تماس با پلیس از انتقال دختری مجروح به آن جا خبر دادند. شواهد نشان می‌داد حادثه‌ای تلخ باعث مجروح شدن این جوان شده است. از این رو ماموران برای تحقیق در این باره خود را به بیمارستان رساندند. این دختر دانشجو که از ناحیه دست و پا مجروح شده بود به ماموران گفت به عنوان مسافر سوار یک خودرو شده اما راننده او را ربوده و در محلی دورافتاده مورد آزار و اذیت قرار داده و اموالش را دزدیده است.

وی در حالی که بریده بریده حرف می‌زد در تشریح این ماجرا گفت: «مقابل ترمینال جنوب ایستاده بودم و می‌خواستم به دانشگاه محل تحصیلم در ساوه بروم. چند تاکسی آن جا بود اما چون آن‌ها مسافری نداشتند باید زمان زیادی معطل می ماندم. به همین دلیل تصمیم گرفتم سوار یک خودروی شخصی شوم. چند دقیقه بعد یک خودروی پژو ۴۰۵ نقره‌‌ای رنگ که یک زن روی صندلی جلوی آن نشسته بود مقابلم ایستاد. حضور یک زن دیگر در پژو باعث شد با خیال راحت سوار آن شوم. ابتدا فکر می‌کردم زنی که روی صندلی جلو نشسته هم قصد دارد به ساوه برود اما او کمی آن طرف‌تر پیاده شد و بعد از آن من تنها مسافر خودرو بودم. از همان زمان دلشوره عجیبی به جانم افتاد. مرد جوان ساکت بود و با شتاب زیادی رانندگی می‌کرد اما زمانی که کمی از شهر دور شدیم ناگهان مسیر خودرو را تغییر داد و وارد یک جاده خاکی شد. نمی‌دانستم قرار است چه اتفاقی بیفتد. او به اعتراض‌هایم جوابی نمی‌داد تا این که وقتی خودرو در محلی دورافتاده متوقف شد چاقویی به طرفم گرفت و شروع به تهدید کردن کرد. او کیف و تلفن همراهم را گرفت و سپس با ادامه تهدیدهایش من را مورد آزار و اذیت قرار داد. هرچه فریاد می‌زدم و کمک می‌خواستم صدایم به جایی نمی‌رسید و هیچ‌کس در آن اطراف نبود که نجاتم دهد. در آن لحظات اشک می‌ریختم و فقط از خدا مرگ می‌خواستم».

دختر جوان ادامه این حادثه را این طور تعریف کرد: «مرد جوان دست و پایم را طناب پیچ و در کنار جاده اصلی رهایم کرد. چند ساعت در همان حال بودم تا این که رانندگان خودروهای عبوری به کمکم آمدند و من را به بیمارستان منتقل کردند».

راننده پژو پس از این حادثه ردی از خود به جا نگذاشته بود اما دختر جوان مدعی بود چهره او را به‌خاطر سپرده است. بنابراین با کمک او چهره فرضی متهم ترسیم شد و در اختیار واحدهای گشتی پلیس قرار گرفت. در همین حال مطابقت تصویر به دست آمده با آلبوم مجرمان سابقه‌دار پلیس آگاهی کمک بیشتری به ماموران کرد و به شناسایی هویت جوان تحت تعقیب به نام هاشم منجر شد.

بررسی سوابق این جوان نشان داد او پیش از این چند مرتبه به اتهام شرارت و سرقت بازداشت شده است. در حالی که حدود ۱۰ روز از این حادثه هولناک گذشته بود افسران آگاهی با شناسایی مخفیگاه هاشم در عملیاتی ضربتی او را دستگیر کردند. متهم در مجتمع قضایی بعثت محاکمه شد و قاضی وی را به اتهام سرقت مقرون به آزار به تحمل ۴ سال حبس محکوم کرد.

پایان زندگی دختر اسیدپاش در زندان
آزار جنسی دختر ۱۸ ساله توسط شوهر خواهر
رفتن به مدرسه با الاغ + عکس
مومیایی که در کنار یک امام زاده کشف شد!! + عکس
سوسن خانوم برج میلاد را به هم ریخت
روش جدید برای تجاوز جنسی در دبی

 

مطالب جنجالی سایت