پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

لوازم آرایشی

تبلیغات

پر درامد ترین بازیگران هالیوود مشخص شدند + عکس

مجموعه : اخبار سینما
پر درامد ترین بازیگران هالیوود مشخص شدند + عکس

با فروش بالای سری فیلم های گرگ و میش در طی این چند سال اخیر، به دست آوردن این عنوان خیلی هم دور از انتظار نبود!

به گزارش پارس ناز کریستن استوارت و رابرت پتینسون را به عنوان پردرآمدترین بازیگران هالیوود که فیلم های چندگانه ی آنها فروش خوبی داشته است، انتخاب کرد.

کریستین استوارت با درآمدی بالغ بر ۵۵،۸۳ دلار به ازای ۱ دلار که به او پرداخت می شود در صدر این لیست قرار گرفته است، پس از آن، آن هاتاوی با درآمد ۴۵،۶۷ دلار به ازای هر دلار پرداخت شده به او در مکان دوم دارد. رابرت پتینسون هم با درآمد ۳۹،۴۳ دلار به ازای هر دلار که به او پرداخت می شود در مکان سوم قرار گرفته است، قابل ذکر است درآمد پتینسون از این بیشتر است اما در این رده بندی برای استوارت و پتینسون فقط فیلم گرگ و میش در نظر گرفته شده است.

دانیل رادکلیف، هری پاتر جادوگر، با درآمد ۳۴،۲۴ دلار برای هر دلار پرداختی به او در رده ی چهارم قرار دارد، ستاره ی فیلم های ترانسفورماتور شیا لوبوف با درآمد ۲۹،۴۰ دلار به ازای هر دلار پرداخت شده به او در رده ی پنجم قرار گرفته است. و پس از آنها بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور (۱۸٫۷۴ به ازای هر دلار)، مت دیمون (۱۵٫۸۳ به ازای هر دلار )، کیت بلانشت (۱۵٫۱۷ به ازای هر دلار)، مریل استریپ (۱۳٫۵۴ به ازای هر دلار ) و جانی دپ (۱۲٫۴۸ به ازای هر دلار) در رده های ششم تا دهم قرار گرفته اند.

 

 

لوازم آرایشی