پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

بازیگر سرشناس جهان کنسرت اجرا می کند + عکس

مجموعه : اخبار سینما
بازیگر سرشناس جهان کنسرت اجرا می کند + عکس
مایکل داگلاس در حال حاضر برای اجرای یک کنسرت خصوصی ، برنامه ریزی می کند. به گزارش پارس ناز مایکل داگلاس که در جدیدترین فیلم خود با نام پشت شمعدانی قرار است نقش یک نوازنده پیانوی بسیار مشهور با نام لیبراچی را بازی کند، در یک کنسرت خصوصی مهارتهای خود در نواختن پیانو را به سودربرگ، کارگردان فیلم جدیدش نشان خواهد داد.
 
 
مایکل داگلاس برای اینکه بتواند این نقش را بازی کند مدتی است که در حال آموختن نوازندگی پیانو است و به همین دلیل سودربرگ، کارگردن این پروژه از این بازیگر با تجربه در خواست کرده است تا برای او پیانو بنوازد و به او نشان بدهد که در این مدت چقدر توانسته است در نواختن این ساز پیشرفت کند. سودربرگ چند مهمان منتخب را نیز به این کنسرت دعوت کرده است.

سودربرگ گفت: مایکل تصمیم گرفته است تا کار خود را با برگزاری یک کنسرت خصوصی برای من آغاز کند. او عاشقانه و دیوانه وار مشغول یادگیری پیانو است.این فیلمساز در میان حرف هایش به این نکته اشاره کرد که داگلاس سال ها بود که خیلی دلش می خواست نقش یک پیانیست مشهور و حرفه ای را بازی کند.سودربرگ به هالیوود ریپورتر گفت: در سال ۲۰۰۰، زمانی که ما در حال فیلمبرداری پروژه ترافیک بودیم، مایکل به من گفت خیلی دوست دارد نقش لیبراچی را بازی کند.

 
 
 
Loading...
ختنه دردناک دختران جوان + عکس
ختنه دردناک دختران جوان + عکس
مشاهده بیشتر