پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

ماشین

تبلیغات

این زن جنایتکار را می توان بی رحم ترین قاتل دنیا نامید +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
این زن جنایتکار را می توان بی رحم ترین قاتل دنیا نامید +عکس
یک زن اهل کنتاکی متهم است که زنی را به قتل رسانده و فرزندش را از رحم وی دزدیده است. این زن که از یک بیماری روحی رنج میبرد خود مادر دو فرزند است که کنار وی زندگی نمی کنند.
 
 
دادگاه رسیدگی به این جنایت در حالی برگزار شد که دوستان و اقوام قربانی این حادثه با روبانهایی صورتی به یاد این مادر بیگناه در دادگاه شرکت کرده بودند.به گزارش پارس ناز خانم استایس 21 ساله قربانی این جنایت است که پسرش 5 هفته زودتر از موعد از رحم وی خارج شده و الان راه میرود و چند کلمه ای هم حرف میزند.
 

طبق اظهارات دادستان خانم استایس ابتدا با یک اسلحه سر کننده بی حس شده و سپس رگ دستها و حنجره اش بریده شده و بعد هم شکم وی شکافته و نوزادش را ربوده اند. قاتل وی که کوی نام دارد به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم شد.
 
 
این دو زن با هم از طریق فیس بوک آَشنا شده بودند و خانم استایس آخرین بار زمانی که از منزل خارج شد با قاتل دیده شده بود. قاتل بی رحم بعد از قتل وی نوزادش را برداشته و به بیمارستان رفته بود و تظاهر کرده بود که نوزاد را خودش به دنیا آورده است  زمانیکه  پزشکان وی را به پلیس تحویل دادند در منزل وی آلات قتل کشف شد و او روانه زندان گشت.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

گیلان چای

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X