پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

این خانم با گرفتن یک عکس ساده مشهور شد + عکس

این خانم با گرفتن یک عکس ساده مشهور شد + عکس
 
استفانی گوردون برای دیدار با والدینش سوار هواپیما شده بود تا به پالم بیچ برود. خلبان هواپیما در بین راه به مسافران گفت که آنها میتوانند در مسیر راه شاهد آخرین پرواز شاتل فضایی اندیور باشند.

با این همه، استفانی اصلا حدسش را نمی زد که بختی برای به تصویر کشیدن این صحنه تاریخی داشته باشد. در مسیر راه، همین که اندیور قابل مشاهده شد، گوردن آیفوناش را برداشت و چند عکس و یک ویدئوی کوتاه از لحظه ای که شاتل اندیور از میان ابرها به فضا می رود، گرفت.به گزارش پارس ناز وقتی روی زمین فرود آمدند، او عکسها را پست کرد تا 1800 دنبال کننده او در توییتر بتوانند آنها را ببینند.
 
این خانم با گرفتن یک عکس ساده مشهور شد + عکس

آخرین پرواز شاتل اندیور اما چند ساعت بعد، خبرگزاریهایی ABC ،BBC و CNBC با او تماس گرفتند و یک هزار نفر او را در توییتر دنبال کردند، طوری که مجبور شد، سیستم آگاه سازی آیفون را که از وجود دنبال کننده ها مطلع میک رد، خاموش کند، تا شارژ باطری آیفوناش خالی نشود!

استفانی که دنبال کننده های محدودی داشت و بیشتر در مورد ورزش توییت میکرد، انتظار نداشت که اینقدر مشهور شود. البته افراد دیگر هم در هواپیما، از صحنه عکس گرفته بودند، اما تنها همین زن 33 ساله که شغلش برنامه ریزی مراسم است، عکسها را به توییتر فرستاده بود.
 
این خانم با گرفتن یک عکس ساده مشهور شد + عکس


گوردون که در پی به دست آوردن کار جدیدی است، از شانس خود استفاده کرده است و رزومه خود را هم توییت کرده است، شاید یکی از دنبال کننده های جدیدش، فرصتی برای کاری تازه به او بدهد. استفانی میگوید: تماشای آخرین پرواز شاتل اندیور الهامبخش است و تماشای این صحنه از زاویه ای متفاوت، جالب است.