پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

یك سارق اینترنتی به دام قانون افتاد !!

مجموعه : مجله خبری روز

سارق اینترنتی که با 90 میلیون ریال از حساب بانکی شخصی سرقت کرده بود،شناسایی و دستگیر شد.

برنا،سرهنگ "ستارخسروی" رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی كسب خبری مبنی بر برداشت تدریجی مبلغ 90 میلیون ریال از حساب بانكی یك شهروند از طریق درگاه اینترنت موضوع در دستور كار ماموران مجرب این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از متخصصان جرایم اینترنتی مامور رسیدگی به پرونده شدند و تحقیقات خود رادر فضاهای مجازی آغاز كردند.
این مقام مسئول تصریح كرد: با انجام تحقیقات مستمر و كشف سرنخ هایی از متهم فردی به نام "هادی ـ ط" 40 ساله شناسایی و طی یك عملیات پلیسی دستگیر شد.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گفت: با هماهنگی مقام قضایی از مخفیگاه متهم بازرسی به عمل آمد كه در نتیجه یك دستگاه رایانه حاوی داده ها و دلایل و مدارك الكترونیكی مرتبط با پرونده به همراه دو دستگاه بی سیم كشف و ضبط شد.
وی بیان كرد: متهم كه از نزدیكان مالباخته است در تحقیقات صراحتاً به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را نیاز مالی و اختلافات با مالباخته عنوان كرد.

سرهنگ "خسروی" در پایان با بیان اینكه این سارق با سرقت اطلاعات حساب این شهروند از طریق اینترنت اقدام به خرید های اینترنتی كرده به مردم توصیه كرد: از افشاءكردن اطلاعات حساب های بانكی خود از قبیل شماره كارت، رمز دوم و تاریخ اعتبار كارت های الكترونیكی و یا رمز اینترنتی جداً پرهیز كنند و حتی الامكان از قرار دادن كارت های اعتباری خود در اختیار دیگران خودداری كنند.

Loading...
a
این خانم با ارواح رابطه جنسی دارد +عکس
این خانم با ارواح رابطه جنسی دارد +عکس
مشاهده بیشتر