پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

این زن عاشق بعد از خیانت نخست وزیر انگلستان راهبه شد!

مجموعه : مجله خبری روز
این زن عاشق بعد از خیانت نخست وزیر انگلستان راهبه شد!
این زن که عاشق و دلباخته یک شخصیت سیاسی بود بعد از شکست عشقی اش یک راهبه شد.به گزارش پارس ناز خواهر "جان ماری" به همراه 36 راهبه دیگر در یک مزرعه 400 هکتاری به دعا و عبادت مادام العمر مشغول شده است ، این راهی است که این خانم 44 ساله زیبا بعد از شکست عشقی که از " دیوید کامرون" متحمل شد برگزیده است.
 

نام واقعی وی " او " لائورا ادشید " است . او تحصیل کرده آکسفورد است ، لائورا و دیوید کامرون نخست وزیر انگلستان در دانشگاه با هم آشنا شدند ، این موضوع مربوط به دهه 90 میلادی است زمانی که هیچکدام از آنها وارد دنیای سیاست نشده بودند.
 

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه این خانم منشی نخست وزیر وقت آن زمان " جان میجر" شد و روابط وی با کامرون همچنان ادامه داشت اما بعد از گذشت مدتی ناگهان کامرون او را رها کرد. او پس از خیانتی که از سوی دیوید کامرون متخمل شده بود دچار اعتیاد به الکل شد و همین زمان بود که وی برای درمان اعتیادش در یک کلیسا متحصن شد و همین امر باعث شد او تصمیم بگیرد به یک راهبه تبدیل شود.
 

دیوید کامرن در سال 1996 با "سامنتا" که دختری خارج از دنیای سیاست بود آشنا شدو ازدواج کرد اما شکستی که در زندگی لائورا به وجود آورده بود باعث شد زندگی وی دچار تغییر زیادی شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
مشاهده بیشتر