پارس ناز پورتال

تبلیغات

این خانم 39 ساله کوتاهترین مادر در دنیا است + عکس

این خانم 39 ساله کوتاهترین مادر در دنیا است + عکس
این جمله از یک مادر نیم تنه (با شوهر 180 سانتیمتری) است که هشدار پزشکان را به مبارزه طلبید.به گزارش پارس ناز مادری که  دو فرزند دارد با اختلالاتی در ستون فقرات خود به دنیا آمد و راه متعارفی برای زندگی خود پیدا کرد. او به کمک یک تخته اسکیت جا به جا می شود."رزمری سیگنیز" که تنها 76 سانتیمتر است در بدو تولد خود از فقدان خاجی رنج می برد.او نیم تنه ی پایین خود را در سن 2 سالگی از دست داد.
 
 
او در ابتدا یاد گرفت با دستان خود راه رود، اما بعدا از یک تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده کرد.او می گوید: "تخته اسکیت من برایم بسیار مهم می باشد، آن تفاوت بین حس محبوس بودن و آزاد بودن را برای من به ارمغان می آورد.او در حالی که با مجله "کلوزر" مصاحبه می کرد گفت: "من بدون اسکیتم نمیتوانم حرکت کنم و این برای فرزندانم طبیعی است."روزمری" که او را به "رز" می شناسند دارای دو فرزند، لوک 13ساله و شلبی 6 ساله است. او هر روز فرزندانش را با ماشین مخصوصش به مدرسه می رساند.
 

او می گوید: "هنگامی که لوک کوچک بود و نمیتوانست بر روی تخته اسکیت بایستد، مانند من مینشست و با دستانش حرکت می کرد."این مادر 39 ساله اهل کلرادو پاهای مصنوعی خود را در سن شش سالگی به علت درد زیاد کنار گذاشت و 33 سال است که از تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده می کند.رز میگوید من همیشه نگران این بودم که تنها بمانم و هیچ وقت خانواده ای برای خودم نداشته باشم.
 
 
 
 
 
 
تهیه و ترجمه : گروه خبری پارس ناز

اختصاصی پارس ناز