پارس ناز پورتال

تبلیغات

پسر 10 ساله ای که تا حالا 40 عمل جراحی انجام داده است

پسر 10 ساله ای که تا حالا 40 عمل جراحی انجام داده است
پسر بچه 10 ساله از سن 8 سالگی به خاطر سر دردش 40 عمل جراحی انجام داده است یک پسر بچه مدرسه ای شجاع برای مداوای سر درد شدیدی که از سن 8 سالگی دچارش شده تحت 40 عمل جراحی قرار گرفته است.به گزارش پارس ناز فوتبالیست کوچک "لافلان دوگال" از سن دوسالگی از  سر درد های جزئی رنج می برد.
 
 
بعد از انجام آزمایشات مشخص شد که او دارای یه کیست در سر خود می باشد و این کیست روز به روز بزرگتر می شود و به جمجمه او فشار می آورد و این دلیل سر درد های شدید او از سن 8 سالگی است.از آن موقع او به طور متوسط هر ماه دو عمل جراحی انجام  داده است تا آب درون کیست را تخلیه کرده تا به جمجمه او فشار نیاورد. آخرین عمل او در بیمارستان رویال یورخیل انجام شد. بیماری لافلان به نام "آب در مغز" شناخته می شود.
 

پزشکان چندین شانت درون سر لافلان نصب کردند تا سیال درون کیست به طور خودکار تخلیه شود، اما این شانت ها به طور مرتب نیاز به تعویض دارد.لافلان خیلی دوست دارد تا دوباره فوتبال بازی کند اما پزشکان او را از این ورزش منع کرده اند، حتی او 3 روز در هفته به مدرسه می رود.لافلان میگوید: خیلی از رویاها من زمانی به واقعیت تبدیل شد که "کاپلیو گرینوک" را در یکی از جلسات تمرینش در تیم فوتبال اسکاتلند ملاقات کردم.
 
پسر 10 ساله ای که تا حالا 40 عمل جراحی انجام داده است

 

تهیه و ترجمه : گروه خبری پارس ناز

اختصاصی پارس ناز