پارس ناز پورتال

تبلیغات

بازیگر هالیوودی از خوب شدن رابطه اش با نامزدش می گوید

مجموعه : اخبار سینما
بازیگر هالیوودی از خوب شدن رابطه اش با نامزدش می گوید
کریستن استوارت تورنتو را در حالی ترک کرد که کلاه بیسبال رابرت پتینسون را به سر داشت.کریستن ادعا کرده است که رابطه ی او رابرت پتینسون در حال خوب شدن است و دیروز زمانی که در حال ترک تورنتو بود این ادعای خود را تقویت نمود.به گزارش پارس ناز ستاره فیلم گرگ و میش، کلاه دوست پسرش رابرت پتینسون را که چندی پیش از یکدیگر جدا شده اند، پوشیده بود. او در حالی که داشت جشنواره فیلم تورنتو را پشت سر می گذاشت کلاه ورزشی "بالتیمور اریولز" که متعلق به رابرت پتینسون است را به سر داشت.
 

او در حالی که در فرودگاه قدم می زد، در زیر عینک آفتابی خود سعی داشت مردم را کمتر متوجه خود سازد وی همچنین با گوش دادن موسیقی به هیچ اتفاقی در اطراف خود توجه نمی کرد.این بازیگر 22 ساله به منظور شرکت در نمایش فیلم "در راه مانده" به جشنواره تورنتو در کانادا سفر کرده بود و بعد از مدتها، دوباره به کانون توجه بازگشت.
با پوشیدن کلاه رابرت به نظر می رسد کریستن بسیار مشتاق در نزدیک شدن مجدد به دوست پسر خود سابق می باشد.
 
 
همچنین چهارشنبه هفته گذشته زمانی که از لوس آنجلس به سمت تورنتو حرکت کرده بود، یک تی شرت مربوط به فیلم گرگ و میش پوشیده بود.کریستن دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی اشاره کرد که رابطه ی او و رابرت در حال بهتر شدن است و قسمت دوم فیلم شکستن سحر از مجموعه فیلم های گرگ و میش نیز که به علت مشکلات این دو هنرپیشه متوقف شده بود، در ماه نوامبر امسال اکران می شود. چندی پیش رابطه این دو هنرپیشه کاملا به هم خورده بود تا آنجا که کریستن یک خانه 4.8 میلیون دلاری در ساحل مالیبو به منظور جدا شدن از رابرت، برای خود خریده بود.