پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تغییر مذهب اجباری به دستور آقای مدیر عامل (+عکس)

تغییر مذهب اجباری به دستور آقای مدیر عامل (+عکس)
خانمی که بخاطر اجبار مدیر عاملش در تغییر مذهب مجبور شد خانه و زندگی اش را رها کند توانست از او 348 هزار دلار غرامت بگیرد.این خانم که یک متخصص بهداشت دهان و دندان است در یک کلینیک شبانه روزی در ایالت فلوریدا زندگی میکرد . به گزارش پارس ناز مدیر این کلینیک مردی خودخواه از فرقه طبیعت گرایان بود و به اجبار از این خانم خواسته بود در سمینارهای این گروه شرکت کرده و تغییر مذهب دهد.
 
 
خانم "سوزان مولمان" بارها سعی کرد او را متقاعد کند اما زمانیکه دید آزار و اذیت او تمام شدنی نیست به همراه دخترش از آن ایالت فرار کرده و در میشیگان به زندگی پرداخت.این اتفاقات در سال 2009 رخ داد و خانم "مولمان" با بازگشت به ایالت زادگاهش از این کارفرمای گمراه به دادگاه احقاق حقوق شهروندی شکایت کرد و توانست از او غرامت بگیرد.بنابر رای دادگاه محلی این زن قربانی آزار و اذیت های کارفرمایش شده است و علاوه بر آسیب های مالی از نظر روحی هم صدمه دیده است و بنابر این میتواند از مدیرش غرامت بگیرد.
 

دادگاه اقدام کارفرمایان در جهت تغییر عقاید مذهبی کارمندان را محکوم کرد و دستور پرداخت 3480 دلار غرامت به مدیر کلینیک را به وی ابلاغ کرد.این روزها بازار عقاید مذهبی گمراه کننده در امریکا داغ است . اخیرا نیز یکی از ستارگان هالیوودی پیرو مذهب طبیعت گرایان (تام کروز) به خاطر عقاید مذهبی اش از همسرش جدا شد.
 
 
 
 
 
 
 
 

مطالب جنجالی سایت

مردی که به خاطر قمار پرده بکارت دخترش را شرط بست +عکس
مردی که به خاطر قمار پرده بکارت دخترش را شرط بست +عکس
مشاهده بیشتر