پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

راحت ترین شلوار های تابستانی زنانه

مجموعه : مدل شلوار
راحت ترین شلوار های تابستانی زنانه

به دلیل فعالیت‌های خانم‌ها در جامعه، شلوار، تن‌پوش و همراه خوبی شده و دیگر مثل روزگار قدیم که دامن منحصرا برای خانم‌ها بود و شلوار پوشیدن مختص آقایان نیست آن‌ قدر تنوع و تعدد شلوارها زیاد است که برای هر نوع سلیقه‌ای می‌توانید شلوار باب میل‌تان را پیدا کنید. این شلوارها پیشنهاد ما به شما برای این روزهای پرهیجان هستند

 

برای مهمانی‌ های شلوار جین طرح‌ دار‌

این شلوار جین به دلیل طرحی که روی خود دارد، می‌تواند برای مهمانی‌های شما انتخاب مناسبی باشد. همراه شدن این شلوار با یک جفت کفش مجلسی و یک شومینه همرنگ طرح‌های کار شده بسیار زیبا و مناسب برای شما خانم‌های خوش‌سلیقه است.

راحت ترین شلوار های تابستانی زنانه

برای خاص پسندها شلوار کتان

این شلوار به دلیل طرح جالب و خاصی که دارد، انتخاب متفاوتی برای شما خانم‌های خاص‌پسند است. طرح این شلوار کاملا منحصربه‌فرد است. این شلوار را در مهمانی‌ها و موقعیت‌های رسمی با یک کفش مشکی یا قهوه‌ای بپوشید.

 

مشکی مناسب برای تمام ایام سال شلوار مشکی

جنس خنک و راحت برای این روزها، بسیار به آرامش و راحتی شما کمک می‌کند. حالا اگر شلوار شما این جنس خنک را داشته باشد، بسیار خوب و مناسب است. این شلوار مشکی با وجود رنگ تیره خود به دلیل جنس نخی‌اش همراه بسیار مناسبی برای شما در این روزهای گرم خواهد بود. این شلوار را می‌توانید هم در مهمانی‌های رسمی استفاده کنید و هم در موقعیت‌های غیررسمی این شلوار با یک کفش اسپرت سفید و کاملا ظاهری دخترانه به شما هدیه می‌دهد.

راحت ترین شلوار های تابستانی زنانه

هم اسپرت هم رسمی

این مدل شلوار همیشه و همه‌جا، مناسب‌ترین انتخاب است و شما می‌توانید از طریق آن هم اسپرت باشید و هم رسمی، پس انتخاب این شلوار برای شما بسیار انتخاب خوبی است و طرح ساده این شلوار دست شما را برای هماهنگ‌کردن مدل دلخواه‌تان بازمی‌گذارد.

 

هماهنگی قهوه و عسل شلوار قهوه‌ ای

همیشه رنگ قهوه‌ای قابلیت این را داشته که با رنگ‌های بسیاری هماهنگ شود. حالا این رنگ اگر در شلوار باشد، کار شما را برای انتخاب‌های دیگرتان را راحت‌تر می‌کند. این شلوار را می‌توانید با یک کالج قهوه‌ای یا عسلی و همراه با یک مانتوی کرم هماهنگ کنید و با اضافه کردن یک کیف قهوه‌ای خودتان را برای یک مهمانی در یک بعدازظهر بهاری آماده کنید

راحت ترین شلوار های تابستانی زنانه

راحت ترین شلوار های تابستانی زنانه

 

برچسب‌ها:
دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
مشاهده بیشتر