پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

وانت تندر۹۰ تا پایان سال به بازار می آید + عکس

وانت تندر۹۰ تا پایان سال به بازار می آید + عکس

سه محصول جدید رنو شامل فیس لیفت، وانت و استیشن تندر۹۰ در ایران خودرو تولید خواهد شد.

به گزارش ایکوپرس، مهندس میر جواد سلیمانی قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در کیفیت و توسعه محصول با بیان این مطلب گفت: هماهنگی لازم در این خصوص صورت گرفته تا زمینه های مناسب برای تولید مدل های مختلف برروی پلتفرم X90 انجام شود و ایران خودرو در این مورد آ مادگی لازم را برخوردار است.

وی افزود: وانت تندر۹۰ در ایران خودرو تولید خواهد شد و در این راستا موافقت نامه با شرکت رنو پارس منعقد شده است که امید می رود تا پایان سال جاری این خودرو به بازار عرضه شود.

مهندس سلیمانی تصریح کرد: شرکت ایران خودرو با هدف تامین هر چه بیشتر نیاز مشتریان خود در سال جاری برنامه تولید ۴۵هزار دستگاه تندر۹۰ به صورت دوگانه سوز و بنزین سوز را در دستور کار خود قرار داده است.

وی در همین حال به برنامه روزانه تولید تندر۹۰ در ایران خودرو اشاره کرد وافزود: شرایط تولید تندر۹۰ در ایران خودرو با تمیهداتی که دراین مورد اتخاذ شد مطلوب است و هم اکنون روزانه ۹۰دستگاه تندر۹۰ تولید می شودکه این رقم تا پایان سال جاری افزایش خواهد یافت.

قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو، تولید قطعات باکیفیت را از دیگر برنامه های شرکت رنو پارس دانست و گفت: با تاکید مدیرعامل شرکت سایکو تیمی جهت رسیدگی به روند تولید قطعات تندر با توجه به استاندردهای رنو پارس تشکیل شده است که این تیم بر نحوه تولید قطعات در شرکت های قطعه ساز نظارت خواهند کرد.

وی وضعیت کیفی تندر ۹۰ایران خودرو را مطلوب ارزیابی کرد و افزود:براساس ارزیابی های صورت گرفته دردوماهه اول سال جاری، تندر۹۰ ایران خودرو درگرید A+ قرار گرفت.

سلیمانی افزود: قرار است در سال جاری ۶هزار دستگاه تندر ۹۰ به عراق صادر شود که این تعداد تا ۱۰هزار دستگاه قابل افزا یش است.