پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

ازدواج این خانم سفید پوست و آقای سیاه پوست (عکس)

ازدواج این خانم سفید پوست و آقای سیاه پوست (عکس)
ازدواج یک زن سفید پوست و یک مرد سیاه پوست باعث شد فرزندان آنها با رنگ پوستهای مختلف به دنیا بیایند و همین مسئله باعث شد که این خانواده سوژه رسانه ها باشدرسانه های غربی این خانواده را به یک رنگین کمان نژادی تشبیه کرده اند.به گزارش پارس ناز پدر این خانواده "کریس" نام دارد و میگوید خانواده اش مثل یک جعبه شکلات است. چه ها با رنگهای پوستی متفاوت از تیره شکلاتی تا قهوه ای و سفید در خانواده ما وجود دارد.
 
 
یکی از بچه ها پوست روشن و رنگ چشم مادرشان را به ارث برده اند و بعضی هم مثل پدر دارای پوست تیره و موهای فر و چشم و ابروی سیاه رنگ است.آنها میگویند خودشان کمتر متوجه تفاوت بین بچه ها میشوند و این مسئله بیش از همه برای دیگران و رسانه ها جذابیت دارد.آنها در مصاحبه با رسانه ها اعلام کرده اند که بسیار خوشبخت هستند . خانواده آنها شامل پدر و مادر و 4 فرزند است.
 
 
نخستین فرزند آنها کاملا دورگه و ترکیبی از پدر و مادر است . دومین فرزند آنها یک دختر است که بسیار شبیه برادر بزرگ خود است و تنها پوست روشنتری دارد. سومین فرزند آنها کاملا بلوند است و فرزند چهارم یک پسر کاملا سیاه پوست است.مادر خانواده میگوید وقتی با بچه ها بیرون هستم اکثرا فکر میکنند این بچه ها پدرهای متفاوت دارند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
الکسیس تگزاس (Alexis Texas) دستگیر شدن بازیگر مشهور فیلم های پورن
الکسیس تگزاس (Alexis Texas) دستگیر شدن بازیگر مشهور فیلم های پورن
مشاهده بیشتر