پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

این خانم زندگی با موشها را به خانواده اش ترجیع داد (عکس)

این خانم زندگی با موشها را به خانواده اش ترجیع داد (عکس)
شاید اکثر خانمها از جوندگان و به خصوص موشها وحشت داشته باشند اما این خانم به قدری عاشق موشهاست که زندگی در کنار آنها را به زندگی در کنار خانواده اش ترجیح میدهد.خانم "بنکز" با حدود 19 موش که آنها را بچه های خود معرفی میکند در آپارتمان دو خوابه اش زندگی میکند. او به موشهایش اجازه میدهد تا از دهان او غذا بردارند از سر و رویش بالا روند و حتی زمانیکه او خواب است آزادانه در خانه پرسه بزنند.
 
 
علاقه او به موشها از زمانیکه او 16 ساله بود آغاز شد. او میگوید به قدری موشها را دوست دارد که نمیتواند بدون آنها زندگی کند . خانم "بنکز" برای زندگی مشترکش شخصی را انتخاب کرده بود که بتواند علاقه او به موشها را درک کند. او مدت 11 سال با همسرش در کنار موشهایش زندگی کرد که حاصل آن یک پسر است.او میگوید من کنار موشها بزرگ شده ام و همواره در کنار این موشها بوده ام و آنها برای من مثل خواهر و برادرهایم بوده اند.
 
 
مدتی است که خانم "بنکز" و همسرش از هم جدا شده اند. آقای "بنکز" میگوید دیگر از بودن در کنار موشها خسته شده است و از اینکه هر بار همسرش را با چند موش ببیند که به خانه می آید بیزار است.به گزارش پارس ناز خانم "بنکز" نیز در این مورد میگوید جدا شدن از خانواده  برای او راحت تر از رها کردن موشهای دوست داشتنی اش است.
 
 
 
 
 
 
 
 
خوش اندام ترین و جذاب ترین زن کشور چین | عکس زیباترین دختر چین
خوش اندام ترین و جذاب ترین زن کشور چین | عکس زیباترین دختر چین
مشاهده بیشتر