پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

صدای نيکی کريمی هم درآمد

مجموعه : اخبار سینما
صدای نيکی کريمی هم درآمد

صدای نيکی کريمی هم درآمد

 

نیکی کریمی سوپراستار و کارگردان سینمای ایران از وضعیتمجوز دادنها و ممیزی ها گله مند است . به گزارش پارسناز کارگردان موفق و بازیگر حرفه ای سینما خانم نیکی کریمی میگوید چندی پیش به سنت فیلمسازان دنیا قصد انتشار فیلمنامه‌هایم را داشتم،اما فیلمنامه «یک شب» نیز اجازه نشر نگرفت! به گزارش پارسناز نيکي کريمي که پيش از اين از انتشار کتاب فيلمنامه‏ هاي آثار سينمايي‌اش همزمان با اکران «شيفت شب» خبر داده بود، در يادداشتي خطاب به مردم علت عدم چاپ اين کتاب را اعلام کرد.

 

اين نويسنده، بازيگر و کارگردان در بخشي از يادداشت خود نوشت: چندي پيش به سنت فيلمسازان دنيا که قصد انتشار فيلمنامه‌هايم را داشتم، فيلمنامه «يک شب» نيز اجازه نشر نگرفت!

 

طنز تلخ اين است که فيلم بالاخره سال پيش‌پروانه نمايش گرفت و در گروه خوب هنر و تجربه اكران شد و بعد هم وارد شبكه خانگي شد.اميدوارم مردم ايران و به‏ويژه زنان پاک اين سرزمين، من، نيکي کريمي را به‌عنوان فرزندشان چه زماني که افتخار بازيگري دارم چه نويسندگي و چه کارگرداني، قبول کنند و نشود که زنانی که مانند من در چارچوب قوانین کشور با همه محدودیت‌هایش به کارفرهنگی مشغولند، در حسرت انتشار کتابشان سال‌ها انتظار بکشند و مسوولان فرهنگی به فکر صدور فرهنگی این چنین به زنان جهان باشند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

حضور نیکی کریمی در جشنواره دبی + عکس

 

خواستگاری آتیلا حجازی از نیکی کریمی + عکس

 

بوسه غافلگیرانه دو بازیگر به صورت نیکی کریمی + عکس

 

واکنش متفاوت نیکی کریمی و نیوشا ضیغمی به حملات داعش در پاریس

 

 

 

مطالب جنجالی سایت

استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
مشاهده بیشتر