پارس ناز پورتال

مدهای قدیمی که نو میشوند

مجموعه : مدل لباس جدید
مدهای قدیمی که نو میشوند

پارس ناز به نقل از مدآنلاین : کیمونو لباس سنتی کشور ژاپن است. لباسی کت مانند با آستین های بلند و گشاد که امروزه بسیار مورد توجه است. این لباس دخترانه، طرح دار باشد یا ساده، کوتاه باشد یا بلند، زیباست، و درموقعیت های زیادی به کار می آید. در مطلبی که در ادامه می آید، خواهیم دید که اشخاص معروف دنیای هنر، این لباس سنتی کشور ژاپن را چگونه به کار می گیرند.

 

کیمونو همراه با دامن راسته

مدهای قدیمی که نو میشوند

در این تصویر اولیویا پالرمو، مانکن آمریکایی را در نمایشی از محصولات دیور می بینیم. او از کیمونو به جای یک کت کوتاه سیاه و بدون دکمه استفاده کرده  و آن را با دامنی راسته، و تاپی قلاب دوزی شده، به کار برده است؛ کفش روباز اولیویا، ظاهر او را از حالتی خشک و رسمی خارج می کند.

 

کیمونو همراه با جین لوله تفنگی

مدهای قدیمی که نو میشوند

همانند کیت ماس، مدل مشهور بریتانیایی، به جای پوشیدن کت می توانید از یک کیمونو که در پایین آن ریشه هایی دوخته شده استفاده کنید تا ظاهری سنتی و هم چنین شاد داشته باشید. او در این لباس دخترانه، همراه با بوت و شلوار لوله تفنگی، خونسرد و جذاب به نظر می رسد.

 

کیمونو همراه با تاپی کوتاه

مدهای قدیمی که نو میشوند

زمانی که کیمونوی شما دانتل باشد، دیگر حال وهوای لباس سنتی کشور ژاپن را ندارد اما هم چنان شیک و راحت است. شیارا فراگنی مدل و طراح ایتالیایی در وبلاگ the blonde salade کیمونوی خود را با یک شلوار دانتل و یک تاپ با حاشیه های منگوله دار، پوشیده است.

 

کیمونو همراه با جین

مدهای قدیمی که نو میشوند

اگر کیمونویی که انتخاب کرده اید بلند است، می توانید آن را با جینی روشن و کمی گشاد که از قوزک پا تا خورده، بپوشید. به پا داشتن کفشی با پاشنه نازک، ظاهری شیک و اجتماعی به شما خواهد داد. در تصویر زیر، امی سانگ، فشن بلاگر وبلاگ Songofstyle را می بینیم که در این لباس غیررسمی و دخترانه چقدر زیباست.