پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تلاش بدون نتیجه کاربران ایرانی برای توهین به داور استرالیایی +عکس

تلاش بدون نتیجه کاربران ایرانی برای توهین به داور استرالیایی +عکس

تلاش بدون نتیجه کاربران ایرانی برای توهین به داور استرالیایی,ویلیامز آمریکایی در صفحه فیسبوک خود نوشته است: از خواب بیدار شدم با تعدادی زیادی درخواست دوستی مواجه شدم که همه از ایران است!

 

عد از پایان دیدار ایران و عراق در مسابقات جام ملت های آسیا که با دخالت داور استرالیایی و اخراج بازیکن ایرانی در نیمه اول به ضربات پنالتی کشیده شد و به سود عراق پایان یافت ایرانیان حملات نافرجامی را به داور استرالیایی تدارک دیدند.
 

متاسفانه مثل اقدامات ناشایست قبلی برخی افراد در فضای مجازی که حملاتی را به فیسبوک مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین و مجری مسابقات جام جهانی برزیل انجام داده بودند این بار هم برخی بعد از شکست ایران به عراق تلاش های نافرجامی برای توهین به داور استرالیایی داشتند که ناکام ماند.

 

کاربران فضای مجازی در ابتدایی ترین کار اقدام به جستجوی نام داور استرالیایی در فیسبوک کردند و نخستین گزینه ای که با آن مواجه شدند را به عنوان داور استرالیایی مورد تفقد قرار دادند در حالیکه این فرد ساکن آمریکا بوده و با داور استرالیایی تشابه اسمی داشته است.
تلاش بدون نتیجه کاربران ایرانی برای توهین به داور استرالیایی +عکسویلیامز آمریکایی در صفحه فیسبوک خود نوشته است: از خواب بیدار شدم با تعدادی زیادی درخواست دوستی مواجه شدم که همه از ایران است!

این فرد از دوستانش سئوال کرده: آیا شما هم با چنین مشکلی مواجه شده اید؟یا من محبوب شده ام؟

این در حالی است که این فرد بعد از دریافت حجم انبوهی از ناسزاها اقدام به انتشار عکس این فحش ها در پیج خود کرده و در ادامه احتمالا با کمک گوگل ترانسلیت این جمله را به فارسی نوشته : من یک داور فوتبال نیست
تلاش بدون نتیجه کاربران ایرانی برای توهین به داور استرالیایی +عکسبرخی دیگر از هموطنان هم البته بیکار ننشسته اند و همزمان به یک پیج ساختگی غیرواقعی که بعد از بازی ایران و عراق با نام داور استرالیایی ایجاد شده هجوم برده اند.

تلاش بدون نتیجه کاربران ایرانی برای توهین به داور استرالیایی +عکس

 

 
 

مطالب جنجالی سایت

عکسهای خفن الکسیس | بلدل بازیگر خانم آمریکایی با همسرش
عکسهای خفن الکسیس | بلدل بازیگر خانم آمریکایی با همسرش
مشاهده بیشتر