پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

گرانترین نقل‌و‌انتقالات در لیگ برتر جزیزه

گرانترین نقل‌و‌انتقالات در لیگ برتر جزیزه

گرانترین نقل‌و‌انتقالات در لیگ برتر جزیزه,لیگ برتر فوتبال انگلیس به ولخرجی های فراوان در فصل نقل و انتقالات مشهور است، آنان در سال ۲۰۱۴ هم بواسطه خرید آنخل دی ماریا رکورد گرانترین خرید بازیکن را شکستند.

 

 لیگ برتر فوتبال انگلیس به عنوان ثروتمندترین لیگ اروپایی شناخته می‌شود. هریک از تیمهای بزرگ و صدر جدولی در انگلیس برای به خدمت گرفتن بازیکن موردنظر خود از هیچ ولخرجی دریغ نمی‌کنند.

 

گرانترین نقل و انتقالات لیگ برتر جزیره طی سال ۲۰۱۴ عبارتند از:
۱-آنخل دی ماریا : مهاجم آرژانتینی از باشگاه رئال مادرید با مبلغ ۵۹.۷میلیون پوند به منچستر یونایتد منتقل شد . انتقال وی در آگوست ۲۰۱۴ نهایی شد اما بیشتر بازیهای فصل را بدلیل مصدومیت از دست داد. دی ماریا در ۶ بازی این فصل ۳ گل به ثمر رساند.

 

۲-خوان ماتا : وی خرید دیوید مویس برای تیم یونایتد بود. خوان ماتا با مبلغ ۳۷.۵ میلیون پوند از چلسی به یونایتدمنتقل شد . قرار داد بازیکن اسپانیایی در ژانویه ۲۰۱۴ نهایی شده و تحت مربیگری لوئیس فن خال هم توانایی‌های خود را به اثبات رساند.

 

۳-ایکس سانچز :انتقال سانچز از بارسلونا به آرسنال با مبلغ ۳۳ میلیون پوند ممکن شد . آرسن ونگر تابستان گذشته در رقابت با لیورپول موفق شد طی ماه جولای سانچز را نزد خود آورد. ونگر حتی در مدت برگزاری بازیهای جام جهانی ۲۰۱۴ مذاکرات خود با ملی پوش اهل شیلی را پیگیری می‌کرد.

 

۴- الیاکیم مانگا: مدافع میانی تیم ملی فرانسه با مبلغ ۳۲ میلیون پوند از پورتو راهی منچستر سیتی شد. او از باشگاه چلسی هم پیشنهاد دریافت کرده بود اما درنهایت آگوست ۲۰۱۴ به جمع سیتی پیوست.

 

۵-دیگو کاستا : چلسی توانست با مبلغ ۳۲ میلیون پوند کاستا را از اتلتیکو مادرید نزد خود آورد. این انتقال در جولای ۲۰۱۴ نهایی شد و کاستا طی این مدت ۱۲ گل برای آبی پوشان به ثمر رساند.

 

۶-سسک فابرگاس : بسیاری از انتقال فابرگاس به چلسی تعجب کردند زیرا انتظار می‌رفت وی به آرسنال بازگردد. فابر گاس در ژوئن ۲۰۱۴ و با امضاء قرار دادی ۳۰ میلیون پوندی از بارسلونا به استمفوردبریج منتقل شد.

 

۷- آندره هررا : دیوید مویس هم در زمان مربیگری یونایتد برای انتقال هررا از اتلتیکو بیلبائو به اولدترافورد بلاش‌های زیادی کرد اما در نهایت این انتقال به هنگام مربیگری اوئیس فن خال و در ژوئن ۲۰۱۴ ممکن شد. مبلغ انتقال هررا ۲۹ میلیون پوند اعلام شد.

 

۸- روملولوکاکو : انتفال لوکاکو از تیم چلسی به اورتون با مبلغ ۲۸ میلیون پوند ممکن شد.ملی پوش بلژیکی جولای ۲۰۱۴ به اورتون پیوست و تاکنون ۶ گل برای آنان به ثمر رسانده است .

 

۹- لوک شاو : دومین خرید تابستانی لوئیس فی خال برای یونایتد لوک شاو بود . سرمربی هلندی ۲۸ میلیون پوند برای آوردن بازیکن جوان از ساوتهمتن نزد شیاطین سرخ هزینه کرد و در جولای ۲۰۱۴ قرار داد وی نهایی شد.

 

۱۰- آدام لالانا : گرانترین خرید لیورپول در فصل تابستان لالانا بود که ۲۵ میلیون پوند صرف آمدن او از ساوتهمتن به آنفیلد شد. هرچند لالانا مدتی را با مصدومیت سپری کرد اما یکی از مهره‌های کلیدی برندن راجرز محسوب می‌شود.

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبر نگاران

 

 

 

Loading...
معرفی شاخ های اینستاگرام + آدرس صفحات و علت معروف شدن آنها
معرفی شاخ های اینستاگرام + آدرس صفحات و علت معروف شدن آنها
مشاهده بیشتر