پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تایید حکم شلاق ورزشکار معروف المپیکی ایرانی بخاطر تجاوز

تایید حکم شلاق ورزشکار معروف المپیکی ایرانی بخاطر تجاوز

تایید حکم شلاق ورزشکار معروف المپیکی ایرانی بخاطر تجاوز

 

پس از شکایت دختر جوان از تجاوز ورزشکار المپیکی معروف کشور ، به گزارش پارس ناز حکم شلاق و تبعید یکی از ورزشکاران مشهور کشورمان که چندی قبل به اتهام تجاوز در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شده بود، از سوی قضات دیوان عالی کشور تأیید شد.اين پرونده از شامگاه 2بهمن‌ماه سال 93با شكايت دختري جوان تشكيل شد.

 

دختر جوان كه مهندس ساختمان و استاد دانشگاه است از يكي از ورزشكاران معروف و قهرمان المپيك شكايت كرد و گفت كه آنها او را فريب داده و وي را مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند. او گفت: از 5سال قبل با اين ورزشكار آشنا شدم و قرار بود با يكديگر ازدواج كنيم اما او هميشه درگير اردوهاي تداركاتي تيم ملي و مسابقاتش بود.

 

من حدود 5سال اين شرايط را تحمل كردم اما ديگر خسته شده بودم. به همين دليل رابطه‌ام را با او قطع كردم. شاكي ادامه داد: مدتي از او بي‌خبر بودم تا اينكه يك روز با من تماس گرفت و از من براي شركت در جشن تولد دوستش دعوت كرد. با اصرار او از محل كارم به خانه دوستش در شمال تهران رفتم اما وقتي وارد شدم ديدم آنها 2 نفري منتظرم هستند.

 

فكر مي‌كردم افراد زيادي در جشن تولد حضور دارند اما وقتي ديدم آنها فقط 2نفر هستند مي‌خواستم از آنجا بيرون بيايم اما جوان ورزشكار اجازه نداد. او به من يك ليوان آبميوه تعارف كرد و بعد از نوشيدن آن دچار سرگيجه شدم. چشمانم جايي را نمي‌ديد و روي پاهاي خودم بند نبودم و ديگر چيزي به ياد ندارم تا اينكه متوجه شدم جوان ورزشكار و دوستش من را مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند.

 

حدود ساعت 4صبح بود كه به سختي خودم را به خانه رساندم و تا شب خودم را در خانه حبس كردم و فقط اين ماجرا را با خواهرم در ميان گذاشتم و همان موقع به كلانتري رفتيم و شكايت كرديم. اظهارات دختر جوان در حالي بود كه گزارش پزشكي قانوني نيز تأييد مي‌كرد كه وي مورد آزار و اذيت قرار گرفته است.

 

به اين ترتيب چند روز بعد از اين ماجرا متهمان در شعبه 72دادگاه كيفري استان تهران محاكمه شدند. در جلسه محاكمه بعد از آنكه شاكي جزئيات حادثه را بازگو كرد، متهمان در دفاع از خود اتهام رابطه نامشروع با شاكي را قبول كردند اما گفتند اين رابطه با رضايت او بوده است. هر چند آنها از دادگاه درخواست عفو و بخشش كردند و گفتند توبه كرده‌اند اما قضات دادگاه بعد از شور هر دو متهم را محكوم كردند.

 

متهمان كه به‌دنبال تبرئه شدن خود بودند به حكم اعتراض كردند و پرونده به شعبه 29ديوان عالي كشور فرستاده شد. هر چند بررسي پرونده چند‌ماه طول كشيد اما در نهايت قضات ديوان‌عالي ورزشكار مشهور و دوستش را به اتهام ارتكاب زناي بدون عنف مجرم تشخيص دادند. براساس رأي صادره ورزشكار مشهور به تحمل 100ضربه شلاق حدي و يك‌سال تبعيد به يكي از شهرهاي غربي كشور و همدستش نيز به 100ضربه شلاق حدي و 2سال تبعيد به جنوب كشور محكوم شدند.

 

در همين حال قرباني اين پرونده درباره اين رأي به همشهري گفت: خدا مي‌داند در اين مدت چه شرايط سختي را تحمل كردم. كابوس اين حادثه يك لحظه هم رهايم نمي‌كند. قرار بود من و جوان ورزشكار با يكديگر ازدواج كنيم اما نمي‌دانم چطور او اين بلا را به سرم آورد. در اين مدت بارها مي‌خواستم خودكشي كنم و مدتي است تحت نظر روانشناس و روانكاو قرار دارم. با اين حال خوشحالم كه قضات قوه قضاييه تحت‌تأثير نام او قرار نگرفتند و عدالت را اجرا كردند.

 

وي ادامه داد: بعد از اينكه در دادگاه شكايت كردم او من را متهم كرد كه با شكايتم مي‌خواهم اخاذي كنم اما اين ادعا دروغ است. چون من از راه تدريس و پروژه‌هاي ساختماني به اندازه كافي درآمد دارم. وي افزود: حتي يك مرتبه بعد از دادگاه او به من پيشنهاد كرد تا با يكديگر به تركيه و از آنجا به آمريكا برويم و در آنجا زندگي كنيم يا اينكه گفت بيا يك صيغه‌نامه جعلي درست كنيم اما من هيچ كدام از حرف‌هايش را قبول نكردم. چون بايد عدالت درباره او اجرا شود و فكر نكند به‌خاطر مشهور بودنش مي‌تواند زندگي هر كسي را كه خواست سياه كند. براساس اين گزارش، با قطعي شدن اين رأي پرونده به واحد اجراي احكام ارسال شده است.

 

 

 مطالب مرتبط:

 

 

پیشکسوت تیم پرسپولیس 50 ضربه شلاق خورد + عکس

 

تصاویر اجرای حکم شلاق 3 زن و یک مرد در ملاعام

 

تصاویر شلاق خوردن آدمخوار کرجی در ملأعام

 

ضربه شلاق به خاطر شک در باکره بودن همسر (+عکس)

 

 

 

 

 

Loading...
مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن
مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن
مشاهده بیشتر