پارس ناز پورتال

دردسر مدل شدن مینا خانم

دردسر مدل شدن مینا خانم

دردسر مدل شدن مینا خانم

 

دختر جوان و خوش اندام وقتی که برای مدل شدن در یک فروشگاه مانتو پذیرفته شد گمان نمیکرد روزی به خاطر انتشار عکسهایش در فضای مجازی به درد سر بیافتاند ! به گزارش پارس ناز مینا خانم 20 ساله که مدل مانتوی یک فروشگاه اینترنتی شده بود،به خاطر انتشار بی رویه عکسهای مدلینگ و نگرانی از برخورد خانواده اش راهی دادسرا شد.

 

ماجرا ازین قرار است که .آذرماه سال‌جاری دختر جوانی در دادسرای جرایم رایانه‌ای تهران از مدیرعامل سایت اینترنتی یک مانتوفروشی به طرح شکایت پرداخت.

 

وقتی مینا 20 ساله با قاضی شعبه دوم دادسرا روبرو شد گریه کنان گفت،  : مدتی بود که برای مستقل شدن و داشتن درامد به دنبال کار بودم اگر چه خانواده ام با این موضوع مخالف بودند! به دوستانم گفته بودم اگر توانستند برایم کاری پیدا کنند تا بتوانم مستقل شوم و خودم خرج هزینه‌هایم را بدهم.

 

در همین اوضاع یکی از دوستانم به من پیشنهاد داد برای مدل‌شدن خیلی مناسب هستم. من هم از پیشنهادش خیلی خوشحال شدم همیشه آرزو داشتم بتوانم یک مدل شوم اما نمی‌دانستم مدیر مانتو فروشی موافقت می‌کند یا نمی‌پذیرد.

 

مینا در ادامه گفت :به همین خاطر همراه دوستم به یک مانتوفروشی در شمال شهر رفتیم. آنها از همان ابتدا با دیدنم گفتند می‌توانم خیلی زود کارم را در آنجا شروع کنم و قراردادی بستیم تا به عنوان مدل برای فروش مانتوهایشان ، کارم را شروع کنم و خیلی زود همه عکس‌هایم در صفحه اینستاگرام و اینترنت پخش شد.

 

این دختر جوان افزود: اوایل اینکار پردرامد برایم بسیار هیجان‌ انگیز بود اما به مرور که عکس‌هایم را در هر گوشی و صفحه‌ای می‌دیدم ترس به جانم افتاد چرا که خانواده‌ام در جریان این ماجرا نبودند و نگران بودم برادرم متوجه این ماجرا شود.

 

او گفت: پس از آن در این مانتوفروشی تسویه‌حساب کردم و دیگر کارم را ادامه ندادم. خیلی می‌ترسیدم، به همین خاطر نزد مدیر فروشگاه رفتم و از او خواستم تا عکس هایم را از سایتشان حذف کند اما موافقت نکرد و من که دیدم اعتنایی به خواسته‌هایم ندارد تصمیم گرفتم شکایت کنم.

 

قاضی دادسرا با شنیدن اظهارات دختر جوان، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد. پس از انجام تحقیقات پلیسی، بازپرس پرونده، مدیر مانتوفروشی را به دادسرا احضار کرد تا به دفاع از خود بپردازد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

ترس از چاقی این دختر مدل و زیبای 19 ساله را کشت +عکس

 

دختر مدل اوکراینی با چشمانی ترسناک و اغواگر + عکس

 

عکس های جذاب کریستانا دختر مدل چهار ساله

 

جدیدترین مدل شال های بافتنی دخترانه 2016

 

خوشگل ترین مدلهای آرایش دختران زیبا