پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

علت نیمه رها شدن مصاحبه آزاده نامداری

مجموعه : اخبار سینما
علت نیمه رها شدن مصاحبه آزاده نامداری
علت نیمه رها شدن مصاحبه آزاده نامداری با توجه به سوال و جواب هایی که میان آزاده نامداری و مجری رد و بدل شد و بحث هایی که پیرامون فرزاد حسنی و طلاق این دو از هم مطرح شد آزاده نامداری مصاحبه را نیمه کاره رها کرده و به هواداران خود اعلام گفت که هیچگونه مصاحبه ای صورت نگرفته است .
 
 
به تازگی یکی از سایت های اینترنتی اقدام به مصاحبه آنلاین با آزاده نامداری کرد .
 
 
به گزارش پارس ناز : قضیه از این قرار است که آزاده نامداری با ارسال پستی در صفحه شخصی اش از کاربران این شبکه خواست با حضور در این وبسایت سوال های خود را مطرح کرده تا او در این پادکست پاسخ گوی سوال های مردم باشد . اما دقایقی نگذشته بود که صفحه ی سوال ها پر شد ار سوال های غیر اخلافی و توهین های فراوان به آزاده نامداری .
 
 
به گفته مسئولین این سایت ، جندین بار سوال ها پاک شد و مجددا از کاربران تقاضا گردید بدون هیچگونه توهین سوال های خود را مطرح کنند ، که با توجه به هجمه فراوان سه مرتبه سوال ها از صفحه پاک شد .
 
 
آن طور که گفته می شود این مصاحبه با خواشی زیادی همراه بود و با توجه به سوال و جواب هایی که میان آزاده نامداری و مجری رد و بدل شد و بحث هایی که پیرامون فرزاد حسنی و طلاق این دو از هم مطرح شد آزاده نامداری مصاحبه را نیمه کاره رها کرده و به هواداران خود اعلام گفت که هیچگونه مصاحبه ای صورت نگرفته است ، اما مسئولین این سایت با انتشار عکس آزاده نامداری حین مصاحبه گفته وی را تکذیب کردند .
 
 
 
 
 
 
Loading...
استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
مشاهده بیشتر