پارس ناز پورتال

عکس های نوازش “ژاوی” توسط مادرش!

عکس های نوازش “ژاوی” توسط مادرش!

 عکس های نوازش “ژاوی” توسط مادرش,نوازش ژاوی و بوسۀ مادرانه…..  او مادرش را مشوّق و حامی اصلی خود می داند.

عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!

ژاوی عنوان بهترین بازیکن جام یورو 2008 به او رسید. به آواز خواندن در داخل رختکن مشهور است و هم تیمی های خود را بعد از هر بازی به خواندن ترانه های دلخواه خودش مهمان می کند. اینیستا دوست صمیمی اوست تا جایی که همدیگر را برادر صدا می کنند. همچنین لیونل مسی ، پویول و حتی ایکر کاسیاس هم دوست صمیمی وی هستند.

 

 

اصولا در هنگام بازی خیلی کم عصبانی می شود ولی زمانیکه این حالت برایش رخ دهد تقریبا غیرقابل کنترل می شود. چندان اهل مد و پوشیدن لباس های مختلف نیست و همیشه خیلی ساده و به گفته ی خودش مردانه لباس می پوشد.

عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!

 علاقمندان به فوتبال میدانند ژاوی به عنوان بهترین پاسور دنیا معرفی شده است. پدرش بارها اعلام کرده است که او هم یک نظامی باشد ولی او به خواسته ی خودش یعنی فوتبالیست حرفه ای شدن رسید.مادرش را مشوّق و حامی اصلی خود می داند.

عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!

ژاوی هرناندز کروز متولد 25 ژانویه 1980 در تراسا واقع در اسپانیا است. پدرش یک ارتشی بود و حالا بازنشسته شده است و شاید دلیل نظم و انضباطی که حالا از ژاوی سراغ داریم حاصل تربیتی پدر نظامی او باشد.

 

 

ژاوی به همراه پدر ومادرش

عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!

ژاوی از درس بیزار بوده و به خاطر دلخوشی خانواده اش به اجبار درس خوانده است وگرنه از همان ابتدا آن را رها می کرد. بدترین اتفاق دوران بازی اش را مصدومیت شدیدی را می داند که پنج فصل پیش برایش حاصل شد و باعث شد بهترین بازی های آن زمان بارسلونا را از دست دهد.

 

ژاوی ، همسرش نوریا، وپدر و مادرش

عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!

مادر وپدر ژاوی در مراسم عروسی پسرشان

عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!به ترتیب از چپ به راست: مادر مسی و ژاوی و اینیستا

عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!

اما نکته قابل توجه درباره ی خانواده ی ژاوی این است که تمام هم سن و سالان وی در خانواده اش ورزشکارند و شاید بتوان گفت آنها در ورزش با هم رقابت دارند که البته به هیچ وجه هیچکدام به اندازه ی ژاوی موفق نبودند.

 

 

یکی از پسر عمو های وی که داوید نام دارد در رشته ی والیبال فعالیت می کند و دیگر پسر عموی او یک شنا گر است.

 

 

پسر عمه ی وی نیز یک فوتبالیست است که خاویر نام دارد اما هیچگاه از دسته دوم اسپانیا بالاتر نیامد. دختر عموی وی نیز در رشته ی ژیمناستیک فعالیت می کند که به تازگی به قهرمانی در رده نوجوان در کشور اسپانیا دست یافته است.
عکس های نوازش "ژاوی" توسط مادرش!