پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعش

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعش

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعش,روزنامه “ایندپندت” بریتانیا نوشت: داعش در ویدئوی جدید خود که در وب سایت خود (الحیات) قرار داده ، دو مرد روس را که مدعی است از این گروه جاسوسی می کرده اند را به دست یک کودک ۱۰ ساله اعدام می کند.

 

در این ویدئو یک کلت در دست کودک داعشی دیده می شود و طبق سنت مرسوم داعشی ها مردی در بالای سر دو فرد اعدامی نخست بیانیه ای قرائت می کند و سپس کودک داعشی به سر دو مرد روس شلیک می کند.

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعشمرد داعشی در ویدئو می گوید این دو مرد عضو سرویس اطلاعاتی روسیه هستند که برای جاسوسی از داعش به سوریه اعزام شده اند.

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعشگروه داعش روز دوشنبه نیز ویدئوی یک نوجوان ۱۴ ساله انتحاری را منتشر کرد که در استان صلاح الدین عراق دست به حمله انتحاری می زند.

 

ویدئوی جدید منتشره از سوی داعش با نام ” افشای یک دشمن از درون ” منتشر شده است.

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعشمرد داعشی در این ویدئو می گوید این دو مرد روس در ازای پرداخت پول به دنبال جمع آوری اطلاعات از ستیزه جویان وابسته به داعش و رهبران آنها بوده اند. او می افزاید این دو مرد به ویژه به دنبال کشف سرنخ هایی از اعضاء چچنی تبار عضو داعش بوده اند.

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعشچارلی وینتر پژوهشگر ضد تروریسم در اندیشکده ” کوییلیام ” در بریتانیا به ایندپندنت می گوید به نظر می رسد دلیل استفاده از کودکان در ویدئوهای اخیر داعش صرف نظر از اینکه این کودکان واقعا دست به اعدام یا اعمال انتحاری می زنند یا صرفا یک صحنه سازی تبلیغاتی است، افزودن یک عامل شوکه کننده به این ویدئوهاست.

عکس هایی از کم سن ترین مامور اعدام داعشکودک ۱۰ ساله داعشی در پایان این ویدئو در پاسخ به سوالی درباره آینده اش با خنده می گوید:” من ذبح کننده کفار برای شما خواهم بود. ” این کودک می افزاید: “به اذن خدا در آینده مجاهدی چون شما خواهم شد. ”

 

 

 

Loading...
لخت شدن زنان روبروی دوربین در آیرس آرژانتین + (تصاویر زنان لخت)
لخت شدن زنان روبروی دوربین در آیرس آرژانتین + (تصاویر زنان لخت)
مشاهده بیشتر