پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

از جان گذشتگی ماموران کلانتری برای منصرف کردن دختر جوان از خودکشی

از جان گذشتگی ماموران کلانتری برای منصرف کردن دختر جوان از خودکشی

از جان گذشتگی ماموران کلانتری برای منصرف کردن دختر جوان از خودکشی,ماموران پلیس شهرستان دزفول با فداکاری و از خود گذشتگی، دختر جوانی را از مرگ حتمی نجات داد.

 

سرهنگ احمد چنداز فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در تشریح جزییات این خبر گفت:

 

روز گذشته با دریافت خبری مبنی بر اینکه یک دختر جوان قصد خودکشی و پایین انداختن خود از بالای پل را دارد ماموران دایره اجتماعی و مشاوره کلانتری ۱۴ این شهرستان بلافاصله به منطقه اعزام شده و متوجه دختری جوان که با قصد خودکشی به بالای یکی از ستون‌های پل دزفول رفته بود شدند.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران مشاوره و مددکاری با دیدن این صحنه بلافاصله وارد عمل شده و خود را به وی نزدیک نموده و عملیات مشاوره را با شیوه‌های خاص روان‌شناسی انجام داده و موفق به منصرف نمودن او از خود کشی شدند،

 

اما بدلیل مصرف زیاد قرص و ضعف شدید بدنی قادر به پایین آمدن از ستون پل نبوده لذا ماموران با ایثار زیاد، خود را به وی رسانده و او را از بالای ستون به پایین هدایت کردند که در این امر جراحاتی نیز به ماموران وارد شد.

 

سرهنگ چنداز ضمن قدردانی از ماموران فداکار پلیس خاطر نشان کرد: اگر سرعت عمل و فداکاری ماموران در این حادثه نبود حادثه‌ای تلخ رقم می‌ خورد و مرگ دختر جوان حتمی بود.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

 

 

 

Loading...
a
دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
مشاهده بیشتر