پارس ناز پورتال

تبلیغات

شاهزاده چارلز به دستور ملکه از همسرش جدا میشود!!

مجموعه : مجله خبری روز
شاهزاده چارلز به دستور ملکه از همسرش جدا میشود!!

مجله گلوب در نسخه چهاردهم ژوئیه خود نوشت، الیزابت دوم، ملکه انگلیس به شاهزاده چارلز، پسرش دستور داده تا از کامیلا پارکر بولز، همسرش طلاق بگیرد و دست از همسر “الکلی‌اش” بردارد.

 

گزارش شده که کامیلا پارکر بولز از شنیدن اینکه ملکه الیزابت ترجیح می‌دهد تا در صورت کناره‌گیری از سلطنت، تاج و تخت را به شاهزاده ویلیام، نوه‌اش و کیت میدلتون، همسر وی بدهد، بسیار عصبانی شده است.

 

در نتیجه کامیلا قصد دارد تا اگر ملکه نشود، با تهدید درباره افشای اسرار خانوادگی 350 میلیون دلار به عنوان توافق طلاق دریافت کند. اما ملکه الیزابت قصد ندارد حتی یک 10 سنتی به کامیلا پرداخت کند و وی را مایه «ننگ و خفت» دانسته و می‌خواهد که هرچه سریع‌تر از دست وی خلاص شود.

 

ولیعهد انگلیس و همسرش کامیلا که بیش از 30 سال قبل از ازدواج رسمی روابطی با یکدیگر داشته‌اند، در 9 آوریل سال 2005 میلادی به صورت رسمی ازدواج کردند و گزارش‌ها حاکی از آن است که نظر مردم درباره شاهزاده چارلز پس از ازدواج با کامیلا چندان رضایت‌بخش نیست.

 

با این حال، رابرت جانسون، نویسنده کتاب «خاندان سلطنتی جدید: شاهزاده جورج، ویلیام و کیت، نسل آتی خاندان سلطنتی» در مصاحبه با روزنامه دیلی میل گفت: با گذشت زمان درک عمومی از شاهزاده چارلز و کامیلا کاملا بهبود یافته است.

 

 

ایسنا