پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

خرید و فروش اعضای بدن توسط گروه تروریستی داعش

خرید و فروش اعضای بدن توسط گروه تروریستی داعش

خرید و فروش اعضای بدن توسط گروه تروریستی داعش,در حالی که ارتش تروریستی داعش با در اختیار گفتن مناطق نفت خیز عراق و فروش نفت آن در بازارهای جهانی توانسته میلیون ها دلار به ماشین جنگی خود تزریق کند،

 

به تازگی گزارش هایی از قاچاق اندام های انسان به وسیله این گروه تروریستی در ماه های اخیر منتشر شده است. حتی اگر این گزارش ها از منابع قابل اطمینان به دست نیامده باشد، به دلیل اهمیت آن قابل اعتنا هستند.

 

منابع خبری شبکه بین المللی العالم ایران هم در گزارشی اعلام کرد: «رییس پزشکی قانونی «الوطن» سوریه از بیش از 18 هزار مورد قاچاق اعضای بدن در بخش های شمالی سوریه در سال های اخیر خبر داده است.»

 

حقایق وحشتناک و تکاندهنده ای درباره گروه داعش در کتاب الکترونیکی «چشم باز» (Eye Opening) در دسترس است. در این گزارش از قول حسین نوفل ذکر شده است که بیشتر قربانیان این جنایت داعش، کودک هستند.

 

حسین نوفل همچنین ادعا کرده است مردم سوریه متاسفانه با بی تفاوتی و حتی معامله با قاچاقچیان اعضای بدن سهم خود را از این بازار سیاه و کثیف می گیرند.

 

بر مبنای گزارش سازمان غیردولتی بیواج (Bio Edge) که نظارت بر تحولات اخلاق زیستی در سراسر جهان را انجام می دهد، یک پزشک در موصل عراق به نشریه ال مانیتور گفت:

 

«متاسفانه آنچنان میزان انتقال اعضای بدن و قاچاق آنها در این منطقه زیاد است که بیمارستان های محلی رسما به کار جداسازی، آماده سازی و انتقال اعضای بدن اشتغال دارند. البته ترس از تروریست های داعش و سود مالی قابل توجه این تجارت را در این اقدام نمی توان نادیده گرفت.»

 

در گزارش بیواج به نقل از دکتر سیروان موصلی آمده است: «داعش پزشکانی را برای جداسازی اعضای بدن افراد کشته شده گروه خودش، اسیران و مردم مناطق تحت کنترل خود استخدام کرده است.

 

بر مبنای این گزارش، اعضای جدا شده بسیار سریع به خریداران خارجی منتقل می شود. به گفته سازمان بیواج گروهی متشکل از پزشکان متخصص پیوند اعضا تو گروه پزشکی مجرب در این گروه تروریستی به قاچاق اعضا می پردازند.»

 

با توجه به اخبار تلخی که از قتل، تجاوز و فروش انسان ها به عنوان برده از این گروه به گوش می رسد، به نظر می رسد قاچاق اعضای بدن مردم عراق و سوریه برای این گروه غیرمعمول نباشد.

 

گزارش ال مانیتور، منابع مالی داعش را قاچاق و ایجاد شبکه مافیایی برای فروش نفت و قاچاق انسان و اعضای بدن، معرفی کرد.

 

در این گزارش، دکتر سیروان موصلی از منبع جدید مالی برای این گروه خبر داد و اینکه داعش با استخدام پزشکان عربی کشورهای دیگر و پزشکان خارجی با تشکیل یک شبکه بسیار پیشرفته و تخصصی، اعضای افراد زخمی را که در میدان جنگ افتاده اند یا مردمی که ربوده می شوند

 

یا حتی برخی از افرادی که به این گروه می پیوندند، برای خودش، جدا و خرید و فروش می کنند.

 

همچنین ال مانیتور متن بیانیه سازمان بین المللی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل را آورده که در پی شناسایی و دستگیری شرکت ها و افرادی است که فروش این اعضا را برعهده گرفته اند.

 

البته این سازمان در این بیانیه به وجود اردوگاه های پناهندگان که تحت نظارت این سازمان نیست اشاره کرده و به صورت تلویحی به آسان نبودن پیداا کردن این قاچاقچیان  اذعان داشته است.

 

همچنین در گزارش ال مانیتور اشاره شده است که در 36 ماه گذشته مدارس و بیمارستان ها به یک هدف مشترک برای حمله گروه های شبه نظامی تروریستی و گروه های حرفه ای پزشکی قاچاق اعضای آنها تبدیل شده است.

 

همچنین در این گزارش آمده که بخشی از فروش عضو در مقابل پول بوده است و از گفتگو با یک فرد 21 ساله لبنانی به نام محمد پرده برمی دارد که کلیه خود را به مبلغ 5 هزار دلار آمریکا فروخته و به این سازمان غیردولتی مدافع حقوق بشر گفته است که به پول نیاز داشتم.

 

از راه سبزی فروشی و دوره گردی در لبنان باید پول مورد نیاز زندگی خود و خانواده ام را فراهم می کردم که مقدار درآمد من حتی برای زنده ماندن کافی نبود.

 

گزارشگر این مقاله می نویسد: «تنگی نفس و صدای خس خس این پسر 21 ساله تقریبا با هر کلمه شنیده می شد.» او ادامه داد: «اگر خوشبخت بودم و می توانستم فقط هفته ای 70 دلار درآمد داشته باشم، هیچ به فروش کلیه ام نداشتم.»

 

او گفت که از طریق پسرخاله اش به خریداران کلیه معرفی شده است. ابوجمیل که کارش فروش کوکایین، حشیش و اخیرا فروش کلیه انسان است، این پسر جوان را به خریداران کلیه معرفی کرده است.

 

 

منبع: WND EXCLUSIVE

 

 

Loading...
a
این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)
این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)
مشاهده بیشتر