پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

توهین های جنجالی به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
توهین های جنجالی به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها + عکس

توهین های جنجالی به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها

 

در پی پخش برنامه فتیله روز جمعه 15 آبان ماه از شبکه دو سیما از سوی عده ای خاص جنجالی بپا شد مبنی بر توهین به ترک ها ، که صدا و سیما برای خواباندن این غائله ، عموهای فیتیله ای را ممنوع التصویر کرد. به گزارش پارس ناز شب گذشته رضا رشیدپور در برنامه “دید در شب” میزبان عموهای ممنوع التصویر فیتیله ای بود. به همین دلیل با برخی هجمه ها به صفحه اینستاگرامش مواجه شد. شب گذشته که رضا رشیدپور در برنامه “دید در شب” میزبان عموهای ممنوع التصویر فیتیله ای بود، شبی متفاوت را گذراند.

 

مجری جنجالی سابق صداوسیما که به شکار سوژه های جنجالی هم شهرت دارد این بار به سراغ عموهای فیتیله ای رفت که حالا با او یک درد مشترک دارند ” ممنوع التصویری.

 

انتخاب این سوژه برای ضبط برنامه کافی بود تا او نیز مانند عموها مورد هجمه برخی کاربران فضای مجازی قرار گیرد.او در تازه ترین پست اینستاگرام خود نمونه ای از فحاشی و نفرت پراکنی یکی از این دست افراد را منتشر و به نمایش عمومی گذاشت. رشیدپور پستی را هم به همین منظور منتشر کرد.

توهین های جنجالی به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها + عکس

 

مجری برنامه اینترنتی دید در شب با انتشار تصویر کامنت فوق نوشت: شرمنده ام که یکی از صدها کامنت رکیک در بیست و چهار ساعت گذشته را منتشر کردم. تعدادی اندک اما سازمان یافته که ظاهرا ادعای دفاع از حیثت مردم نجیب و با فرهنگ ترک را دارند، بی شرمی و بی اخلاقی را به اوج رسانده اند. اما بهانه چیست؟

 

من به عنوان یک فرد رسانه ای در برنامه خودم که تریبونی شفاف و بی تعارف است، فتیله ای ها را دعوت کرده ام تا هم اصل ماجرا را بگویند و هم نقد و اعتراض من را به عنوان یک آذری زبان پاسخ بدهند و هم رسما عذرخواهی کنند. اعتقاد دارم که چاره کار هم همین است. جان نازنین میهن بیش از آن می ارزد که به دشنه تفرقه زخمی شود.

 

اما عده ای با تماشای یک آنونس دو دقیقه ای از یک برنامه هشتاد دقیقه ای چنان عنان ادب و شرافت از دست داده اند که رکیک ترین الفاظ را به مادر مومنه من و پدر شهیدم و همسرم نسبت داده و حتی تهدید به قتل کرده اند!

 

اشهد بالله که مردم شریف تورک از این بی مبالاتی ها بی زارند. آذربایجان به من آیین شرف آموخته است نه ترفند فحش رکیک به ناموس دیگری. از آن عده خاص می پرسم که با کدام مجوز شرعی و حتی قانونی، کثیف ترین واژگان را به مادری نسبت داده اید که بهترین سالهای عمرش را از پدر جانبازم مراقبت کرده است؟ دخترک معصوم نه ساله من کجای این ماجرا قرار دارد که نکبت بارترین صفات را به او حواله کرده اید؟ با این روش رقت بار از کدام ناموس دفاع می کنید وقتی که تک تک اتهامات و کلماتتان خطاب به خانواده من حد شرعی دارد؟ اشهد بالله که شما نسبتی با آذربایجان بزرگ و قوم اصیل تورک ندارید.

 

با این کردار غیر انسانی اعتراض به حق و غیرتمندانه دلسوزان آذربایجان را به لجن نکشید.اگر صبر می کردید و اصل برنامه را می دیدید هم همین حرفها را می زدید؟ با دو دقیقه از هشتاد دقیقه به قاضی رفتید و راضی برگشتید؟

 

مادر نجیب و مومن من، دخترک ناز و معصومم و همسر گرامی ام شرمنده ام که شغل من باعث شد که مثل ابر بهار بارانی شوید و عرق شرم به پیشانی تان بنشیند. شرمنده ام. شرمنده ام.

 

من به تورک بودنم افتخار می کنم اما آیین آذری را در غیرت ستارخان و باقرخان ها، شرافت باکری ها، معرفت شهریاران و دین داری علامه جعفری ها جستجو کرده ام و نه در منجلاب متعفن کاباره های باکو و میخانه های استانبول، شرمنده ام. شرمنده ام.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

واکنش پرويز پرستويی به جنجال برنامه فیتیله

 

تصاویر تکاندهنده از فیتیله ایها + عذرخواهی فیتیله

 

حمایت خانم مجری معروف از برنامه فیتیله + عکس 

 

جزئیات جنجالی توقیف برنامه فیتیله در صدا و سیما + عکس

 

عکس های جدید حمید گلی بازیگر فیتیله + بیوگرافی

 

 

 

 

Loading...
ماجرای دختری که برده جنسی شد اما خود را نجات داد
ماجرای دختری که برده جنسی شد اما خود را نجات داد
مشاهده بیشتر