پارس ناز پورتال

تبلیغات

وارونه شدن قلب مردی بخاطر تصادف وحشتناک + عکس

وارونه شدن قلب مردی بخاطر تصادف وحشتناک + عکس

وارونه شدن قلب مردی بخاطر تصادف وحشتناک قلب یک مرد ایتالیایی بعد از تصادفی شدید، ۹۰ درجه به سمت راست حرکت کرد. یک مرد ایتالیایی 48 ساله با موتوری که سوار بود، تصادف شدیدی کرد و یک ساعت پس از تصادف وی را به بیمارستان منتقل کردند.

 وی در این تصادف دچار شکستگی دنده و پاره شدن طحال شد و ریه‌اش سوراخ شدند.پزشکان طی معاینات سعی در گوش دادن به ضربان قلب وی داشتند اما متوجه شدند در قسمتی که قلب قرار می‌گیرد هیچ چیز وجود ندارد؛ به همین دلیل او را به رادیولوژی منتقل کردند و از قلب وی اسکن گرفتند.

 

آنجا بود که در عکس‌ها متوجه شدند قلب مرد 90 درجه به سمت راست حرکت کرده است.به گفته مدیر گروه جراحی قلب در بیمارستان لنوکس هیل در نیویورک، این کشف آناتومیک بسیار جالب و غیر معمول است؛ من هرگز چیزی مانند آن ندیده بودم و این اتفاق بسیار نادر و خطرناک است اما خوشبختانه  موجب مرگ مجروح نشده است؛ به نظرم این جابجایی توسط یک تصادف به وجود نیامده است.
وارونه شدن قلب مردی بخاطر تصادف وحشتناک + عکس
وی ادامه داد: درست یک ساعت بعد از تصادف مجروح را به بیمارستان منتقل کردند و پس از مدتی به هوش آمد و هوشیار بود؛ اما چگونه قلب در سمت دیگر بوده است؟

 

خوشبختانه این مشکل به عمل جراحی بزرگی در ارگان نیاز نداشت؛ ساختارهای پشت قلب و شریان‌های بزرگ به ستون فقرات متصل شده بودند و قلب در سمت راست قرار گرفته بود؛ زمانی که پزشکان ریه را مداوا کردند،قلب به آرامی شروع به زدن کرد و به وضعیت طبیعی برگشت و در مدت 24 ساعت همه چیز به حالت عادی برگشت اما مجروح هنوز از آسیب‌های دیگر رنج می‌برد.

 

منبع:  صبحانه 

 

 

 

ماجراهای جالب عشق بازی عروس و داماد در شب زفاف +عکس و کلیپ
ماجراهای جالب عشق بازی عروس و داماد در شب زفاف +عکس و کلیپ
مشاهده بیشتر