پارس ناز پورتال

دلیل خودسوزی پیرمرد ۷۰ ساله در شورای شهر تهران

دلیل خودسوزی پیرمرد ۷۰ ساله در شورای شهر تهران

دلیل خودسوزی پیرمرد ۷۰ ساله در شورای شهر تهران

 

اعضای شورای شهر تهران امروز با مشاهده اقدام به خودسوزی پیرمرد 70 ساله غافلگیر شدند .ایتن هموطن 70 ساله بعلت بی توجهی مسئولین به مشکلش در سالن انتظار شورای شهر تهران  بنزین بر سر و صورت خود ریخت.

 

پس از این کار پیرمرد بلافاصله مسئولان حراست شورای شهر تهران بطری بنزین را از وی گرفته و در نهایت وی را از سازمان انتظار شورا به بیرون هدایت نمودند.به گزارش پارسناز علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران دلایل اقدام به خودکشی پیرمرد 70 ساله در شورا را اعلام کرد.

 

علیرضا دبیر در حاشیه برگزای دویست و بیست و ششمین جلسه شورا و پس از اقدام پیرمرد 70 ساله به ریختن بنزین روی سر و بدنش عنوان کرد  : این پیرمرد سال 91 مغازه‌ای را از سازمان نوسازی شهرداری خریداری کرده که در حال حاضر جریمه‌ دیرکرد چند برابر قیمت مغازه شده است.

 

علیرضا دبیر ادامه داد: پیرمرد حاضر در شورا مطالبی را مطرح نمود و بنده به وی تاکید داشتم که تا اسناد را نبینم نمی‌توانم اظهار نظر کنم.دبیر تصریح کرد: در پی این اتفاق به صورت تلفنی با رئیس سازمان نوسازی شهرداری تهران و معاونین وی صحبت کردند و قرار است بزودی جلسه‌ای با حضور این افراد و پیرمرد اشاره شده برای موضوع مطرح شده برگزار کنیم.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

 آخرین وضعیت خودسوزی مرد ۵۳ ساله‌ در اصفهان

 

خودسوزی یک مسئول در حین کنفرانس خبری +تصاویر

 

خودسوزی وحشتناک در اعتراض به حقوق کم + عکس

 

خودسوزی وحشتناک مرد زنجانی به همراه همسرش