پارس ناز پورتال

تبلیغات

مهسا ملاپور همبازی پوپک گلدره این روز ها کجاست؟

مجموعه : اخبار سینما
مهسا ملاپور همبازی پوپک گلدره این روز ها کجاست؟

مهسا ملاپور همبازی پوپک گلدره این روز ها کجاست؟

 

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل «دنیای شیرین دریا» گفت: نمی‌دانم چرا ما را فراموش کرده‌اند و حتی حالمان را هم نمی‌پرسند خیلی از کسانی که مثل من در دوران کودکی بازیگر بوده‌اند فراموش شده‌اند

 

گفتگو با بازیگر ” دنیای شیرین دریا “

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل «دنیای شیرین دریا» در گفتگویی در خصوص نحوه ورودش به بازیگری گفت: منوچهر شمسایی نورپرداز سریال «دنیای شیرین دریا» برای بازی در این سریال مرا به بهروز بقایی معرفی کرد و بعد از تست بازیگری برای نقش ساحل انتخاب شدم.

 

مهسا ملاپور همبازی پوپک گلدره این روز ها کجاست؟
 

وی با اشاره به روزهای پر خاطره و شیرین خود از این سریال افزود: همه عوامل خیلی خوب و مهربان بودند به ویژه پوپک گلدره که مرا در بازیگری راهنمایی می‌کرد. به یاد دارم در یکی از سکانس‌ها به رودخانه افتادم و یکی از دندان های شیری‌ام افتاد و این برای من خاطره شده است.

 

ملاپور در خصوص میزان دستمزدش در این سریال بیان کرد: بگذارید یک راز بماند اما خانواده‌ام با آن پول برایم یک حساب بانکی باز کردند.

 

ساحل «دنیای شیرین دریا» اظهار داشت: بعد از بازی در این سریال کارهای دیگری به من پیشنهاد شد اما به دلیل اینکه در تهران ساکن نبودم، قبول نکردم.

 

وی با اشاره به کیفیت برنامه‌هایی که اکنون برای کودکان و نوجوانان ساخته می‌شود، بیان کرد: برنامه‌های امروز حال و هوای برنامه‌های دوران بچگی ما را ندارند. در آن زمان سادگی وجود داشت اما با توجه به اینکه طرز تفکر آدمها تغییر می‌کند برنامه‌های الان متفاوت شده اما در کل خوب است.

 

ملاپور با اشاره به اشتباه بزرگ در زندگی‌اش گفت: من در رشته مهندسی تکنولوژی هواپیما تحصیل کرده‌ام که علاقه چندانی به آن نداشتم و اصرارهای پدرم به علت به وجود آمدن این اشتباه بزرگ در زندگی‌ام شد اگر می‌شد به عقب برگردم حتما تئاتر می‌خواندم.

 

مهسا ملاپور همبازی پوپک گلدره این روز ها کجاست؟
 

وی با ابزار گله‌مندی از کم لطفی‌ اهالی هنر نسبت به بازیگران سریال «دنیا شیرین دریا» افزود: نمی‌دانم چرا ما را فراموش کرده‌اند و حتی حالمان را هم نمی‌پرسند خیلی از کسانی که مثل من در دوران کودکی بازیگر بوده‌اند فراموش شده‌اند و انگار آغوش کارگردان ها به رویشان بسته شده است.

 

ملاپور در خصوص علت کم کاریش در سالهای اخیر بیان کرد: خیلی تلاش کردم که به بازیگری برگردم اما نتیجه‌ای نگرفتم و فقط نوروز امسال در سریال «مهر طوبی» چند سکانس بازی داشتم البته بدون دستمزد فقط برای اینکه بتوانم به بازیگری برگردم.

 

وی ضمن اشاره به تلاش هایش برای بازگشت به بازیگری گفت: حدود یک سال و نیم است که پیگیری‌های زیادی کرده‌ام اما بی‌نتیجه بوده است و این اتفاق برایم خیلی جالب است که وقتی می‌گویم من همان بازیگر «دنیای شیرین دریا» هستم لبخند می‌زنند اما برای بازیگری پیشنهادی نمی‌دهند.

 

ملاپور ضمن توصیه به کودکان و نوجوانان علاقمند بازیگری اظهار داشت: فرصت زنده بودن یکبار است پس با تمام انرژی به آنچه علاقه دارند، بپردازند.

 

وی در پایان افزود:هفده سال است که کسی سراغ من نیامده است اما از بهروز بقایی سپاسگذارم که در این سالها به من لطف داشته و فراموشم نکرده است.